Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW 2019-2022 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bez kamery cofania widoczność wstecz jest nieco ograniczona, ale to jedyny mankament. Do przodu, na boki jest bardzo dobra. Mam wrażenie, że względem poprzedniej generacji Toyot deska rozdzielcza jest nieco niższa i nie ma już wrażenia siedzenia przed ogromną ścianą, która zajmuje 80% widoczności do przodu.
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Widoczność jest całkiem dobra, nawet do tyłu choć jest tam mała szyba, mocno pomaga kamerka. Do widoczności mogę zaliczyć jeszcze super świecące ledy mam matrycowe światła które są po prostu obłędne.
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Do przodu i na boki ok, do tyłu gorzej, bo szyba jest mała i pochylona. Jednak tragedii nie ma. Do bezkolizyjnego parkowania mam wspomagacze w postaci kamery, czujników, więc ogólnie spoko.
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bardzo przyzwoita widoczność do przodu i na boki. Gorzej do tyłu, ale jak na małą i pochyłą tylnią szybę i tak lepiej niż w wielu innych nowych autach.
~Artur
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
jest ok ale poprzez bardzo kanciasty przód bardzo trzeba uważać na narożniki zderzaka. Bardzo łatwo zarysować.
~Jacek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, duża szyba przednia, duże lusterka, z tyłu kamera cofania więc też nie mam problemu
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bardzo dobra, we wszystkie strony, poza tyłem, ale wtedy pomaga kamera cofania. Słupki C w każdym aucie są teraz rozbudowane.
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Po mieście super, w trasie gorzej niż w Octavii.
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Po mieście super, w trasie gorzej niż w Octavii.

Usterki Toyota Corolla XII

Toyota Corolla XII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Nic mi nie przychodzi do głowy, jest tajk jak powinno być.
Toyota Corolla XII TS Kombi