Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW 2019-2022 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Cena za moje auto to 130 tys. Mogłem kupić bardziej praktycznego Tourana 1.5 TSI DSG, ale z VAG mam średnie doświadczenia. Miałem 2 produkty VW, za każdym razem cieszyłem się, że je sprzedaję. A żeby je sprzedać wydawałem grube tysiaki żeby były sprawne. A były to auta z małymi przebiegami i serwisowane w ASO większość ich życia. SUV-y są ok (krawężniki, przestrzeń nad głową), ale nie jeżdżą tak fajnie jak to kombi, palą sporo więcej, chyba,...
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
W tej cenie można spokojnie kupić coś lepszego. Zanim zdecydujecie przejedźcie się kilkoma innymi autami z tej klasy, porównajcie, zobaczcie ergonomię, komfort foteli, głośność przy wysokich prędkościach. Naprawdę są dużo lepsze i lepiej wykonane auta w tej klasie. Dla podróżujących bardzo dużo, hybryda to jest porażka i uciążliwy temat.
~Radek
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Płaciłem głównie za silnik i skrzynię, stąd przełknąłem wysoką cenę. Tutaj Corolla kładzie konkurencję na łopatki. Gorzej z samą jakością wykończenia. Przyzwyczaiłem się do standardu VW. Trochę razi jakość wykładziny na podłodze bagażnika, gdzieś pod fotelami widziałęm niewykończoną wykładzinę, brak flokowania w schowkach...
~Adrian
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Koszty ASO na tę chwilę wydają się bardzo wygórowane, poza tym kompaktowe auto za ponad 130 tysięcy może odstraszyć, ale uważam, że ekonomia jazdy oraz niezła moc na życzenie są tego warte.
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód nie jest tani, ale daje bardzo bogate wyposażenie, szczególnie to wspierające kierowcę. Irytujący jest tylko brak Android Auto i Aple Car Play w modelach 2019. Obiecują aktualizację oprogramowania.
~Szczepan
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód kosztował 145 tys, nie mało , za te pieniądze można mieć nowe Audi w biedzie , ale nie mam czasu jeździć do serwisu na naprawy dla tego kupiłem Toyote full opcje
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Auto w stosunkowo dobrej cenie. Szkoda tylko, że większość dodatków jest w pakietach - i dla części wersji niektóre opcje nie są dostępne.
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Zdecydowanie za drogie w zakupie a jak wspomniałem nie do końca super idealne, ale ostatecznie akceptowalne.
~Jacek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
chyba najbardziej kompletne auto za tę cenę
Toyota Corolla XII TS Kombi