Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW 2019-2022 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Miejsca z przodu jest sporo, z tyłu dzieci (9,10) też nie narzekają. W związku z dynamiczną linią i niskim dachem, jest on - ten dach :) - niewiele ponad moją głową (2-3 palce ponad czubkiem przy siedzeniu najniżej ustawionym i wzroście 187 cm). Przesiadka z przestronnego SUV-a jest na początku dość klaustrofobiczna, ale można się szybko przyzwyczaić. Bagażnik ma prawie 600l, jednak jego kształt w hybrydzie jest zakłócony przez duży schodek...
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Przestrzeni nie ma za dużo ale jest poprawnie - nie ma się czego doczepić - miejsca wystarczająco dużo. Za to fatalnie jeśli chodzi o schowki - jest tylko duży przed pasażerem z przodu i niezbyt duży między fotelami. Te w drzwiach prawie nie istnieją, zwłaszcza z tyłu - to większe szczeliny. Żadnych schowków na okulary, monety, karty parkingowe czy inne małe przedmioty, z których ja często korzystam. Dramat.
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Jest ok ale widać, że jest to segment C. Mój ból jest o tyle większy, że wcześniej jeżdżąc Avensisem mogę powiedzieć, że w tym aucie jest ciasno. Każdy znajdzie w miarę wygodne miejsce jednak pasażer z tyłu siedzący po środku ma nie do końca komfortowe siedzisko.
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Ogólnie w porządku, z jednym wyjątkiem: stopy pasażerów z tyłu lekko dotykają spodu przednich foteli (zawsze mam opuszczony fotel do samego dołu. ale to pierwszy samochód, gdy takie zjawisko występuje).
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bez zastrzeżeń, choć trzeba pamiętać, że jest to samochód kompaktowy. Z tyłu nisko poprowadzony sufit, co oznacza, że komfortowo pojadą pasażerowie do 180 cm wzrostu.
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Jak na tą klasę aut jest dość ciasno. 5 osób ma super ciasno, a bagażnik mniejszy niż u konkurencji. Dobre auto dla 2, góra 3 osobowej rodziny.
~Radek
~Artur
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
z przodu ok. z tyłu bardzo przeciętnie dla tej klasy.
~Jacek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
miejsca dużo więcej niż w poprzedniku
~Marek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
W takim aucie jest więcej niż dobrze.
Toyota Corolla XII TS Kombi