Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW 2019-2022 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Ogólnie jest ok, jednak pomimo że jestem średniego wzrostu (174 cm) za kierownicą nie mam super komfortowego usadowienia, obsługa przycisków na drzwiach kierowcy również wymaga mocnego odchylania ręki do tyłu. Reszta jest całkiem dobrze zorganizowana. Niestety jest mało schowków i są małe. Multimedia są ok, działają szybko i mają fajny interfejs, choć osobiście mnie drażnią te tablety na desce przed szybą.
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
W mojej wersji bardzo wygodne siedzenia, nie przeszkadza krótkie siedzisko, choć nie jechałem jeszcze ponad 1000 km żeby to sprawdzić. Do 500 km - bo tyle jeździłem max. - jest ok. Zresztą ja robię zawsze przerwy w jeździe co 200 km, więc raczej nie grozi mi problem przesiedzenia. Dopasować się do kierownicy, lusterek jest łatwo, żona też szybko znalazła miejsce, więc można uznać, że ergonomia ok.
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Zdecydowanie za krótkie przednie siedziska - takie dziecięce - na 150 cm wzrostu. To samo tyczy się oparć w drzwiach - po odsunięciu fotela kierowcy na 176 cm wzrostu łokieć ledwo da radę oprzeć. Brak w opcji foteli ustawianych elektrycznie z pamięcią - to dla mnie poważna wada - codziennie z auta korzystają dwie osoby, zmieniając się po kilka razy dziennie
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bez zarzutu. Kierownica wysuwa się dalej niż w poprzednich modelach Toyoty. Na fotelu siedzi się niżej. Wszystkie przyciski pod ręką, we właściwych miejscach. Każdy, nawet bardzo wysocy kierowcy znajdą optymalną pozycję.
~Adrian
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Niestety, ilość schowków oraz ich rozmiar pozostawia wiele do życzenia. Nadrabia bardzo duży bagażnik oraz (nareszcie) sporo miejsca na nogi z tyłu, nawet dla ludzi powyżej 180 cm wzrostu.
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Jeszcze mi trudno ocenić, ale wydaje się OK. Wkurzają „przebajerowane” kratki nawiewów i brak możliwości zamocowania jakiegokolwiek uchwytu do telefonu.
~Radek
~Artur
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
archaiczny system info. kierownica mogłaby opuszczać się niżej, ponieważ zbyt sterczy do góry
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Brak Apple Car Play/Android auto. Dla mnie największy minus tego samochodu.
~Marek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
W porównaniu do mojego drugiego auta (Kia soul) jest gorzej.
Toyota Corolla XII TS Kombi