Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emigrant VAG
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Bardzo niskie koszty eksploatacji, pod warunkiem opanowania trudnej sztuki (tak tak) jazdy hybrydą. Pomaga w tym wizualizacja pracy zespołu hybrydowego na ekranie audio/nawigacji oraz tablicy zegarów (opcja do ustawienia)
~Emigrant VAG
~Damian
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
4ta Toyota, dotychczas były to auta bez awarii, a sam serwis Toyoty sprawny i rzetelny. Ceny przeglądów zależnie od roku między 1050 a 1450 zł, interwał 15.000.
~Łukasz
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Nie miałem jeszcze wydatków samochód jest na dotarciu, ciężko mi się wypowiedzieć. Wersja z silnikiem 1.8 jest najmniej awaryjna.
~Polisz drajwer
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Jazda hybrydą jest specyficzna, trzeba się nauczyć jeździć. A wtedy 3,5-4 l/100km benzyny E10
~GregYas
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Na razie za wcześnie bo jeszcze nic nie robiłem. Z tego co wiem koszt serwisu nie jest bardzo drogi.
~Dominik
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Auto ma 3 msce. Wymiana oleju w ASO 560 zł w Elblągu. Dramatu nie ma.
~Rafał
Nowe auto, w dodatku sluzbowe. Wiec co mam oceniac ? Daje 5 gwiazdek
~stryj
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
na razie nic się nie psuje
Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting