Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Przyciski oraz pokrętła na konsoli środkowej od klimatyzacji i wentylacji bardzo dobrze są rozmieszczone brakuje mi natomiast pokrętła do zmiany głośności od systemu multimedialnego są tylko przyciski. Sterowanie z kierownicy tylko do cyfrowego kokpitu niestety nie można sterować ekranem środkowym. Przyciski od regulacji szyb są dla mnie za blisko środka drzwi nie są podświetlane, wieczorem zdarzyło mi się nie raz włączyć blokadę otwierania...
~Rafał
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Nie jezdzilem jeszcze tak nieergonomicznym autem, a troche tego jako handlowiec juz przerobilem. Nie ma nawet gdzie odlozyc butelki z woda. Nie siedziałem tez w bardziej nieergonomicznych fotelach. Te siedzenia sa chyba zrobione dla karłów. Jak masz 180cm wzrostu i wiecej, beda Cie bolały plecy….
~Emigrant VAG
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Świetne fotele w wersji GR Sport , jedyny minus - manualna regulacja, jedynie reg. odcinka lędźwiowego elektryczna. Świetna kierownica, świetny uchwyt dźwigni automatu.Cała reszta na swoim miejscu, masz pełną kontrolę, zero stresu.
~Emigrant VAG
~stryj
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
mogło by być więcej miejsca no ale i tak jest to kompaktowe kombi . brakuje schowków trochę i telefonu nie ma gdzie zamontować . mało wejść USB np z tyłu nie ma trzeba ciągnąć z podłokietnika
~Polisz drajwer
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu, tylko regulacja fotela kierowcy we wszystkich wersjach niżej Executive to skandal. Zwijanie rolety bagażnika w kombi to test na żelazne nerwy.
~GregYas
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Niezrozumiały brak schowków a te co są, są zbyt małe. Miejsce na telefon mało praktyczne, trudno telefon tam wsadzić i trudno wyjąć. Reszta OK
~Damian
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Wsiadanie, wysiadanie bez problemu. Miejsca przy wzroście 185 z przodu i tyłu jest z nadmiarem. Dużo miejsca na stopy pod fotelami.
~Dominik
TS Kombi Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 196KM 144kW
Jest okay. Polecam wersję style lub wyższą.
~Dam299
TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Mogłoby być więcej schowków.
Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting