Lista ocen Toyota Camry IX (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Raz próbowali mi ją ukraść bo. Tło zlecenie ale świetnie udało, bo chłopaki najnowszego softu do komputera nie zainstalowali. Podłączyli się przez przednią lampę podpinając przednie nadkole i sobie otworzyli samochodód ale nie odjechali bo przy zakupie dostałem zabezpieczenie meta system - to się kiedyś chyba immobiliser nazywało - także polecam. Tamtej nocy właściciele Rav 4, Lexusów NX oraz RX bez tego czegoś mieli mniej szczęścia. Aha -...
~Nocturne
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Silnik nie jest wysilony, a układ hybrydowy czwartej generacji bardzo dopracowany. Skrzynia biegów CVT też ma dobrą opinię. Większość kierowców Camry jeździ spokojnie, co dodatkowo pozwala spodziewać wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji. Raz samochód nie chciał ruszyć, gdy stał przez noc na wzniesieniu. Dopiero po kilkunastu próbach odpalił. Niestety systemy antykradzieżowe Toyoty czasem strajkują bez wyraźnego powodu.
~EkoBud
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Gdyby nie naprawa gwarancyjna nie wiem ile moglo by to kosztować.ponoc sporadycznie ale sie zdarza.
~Marek
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nic. Coś czytałem o wzrastającym poziomie oleju w niektórych pojazdach. U mnie nie ma tego problemu.
~Adam
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Na tą chwilę nic się nie dzieje i mam nadzieję, że tak zostanie na długi czas.
~jacek1475
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Raczej zbyt krótko użytkuję auto by coś napisać na ten temat
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Całkowita bezawaryjność i brak jakichkolwiek problemów.
~Kmark
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Usterek brak i niech tak pozostanie.
~Tony2021
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Brak...i mam nadziej, że tak będzie cały czas!
~KTM
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Żadnych awarii. Wszystko działa bez zarzutu.