Ocena kierowcy - Toyota Camry IX

EkoBud, 13 dni temu
Silnik 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Rok produkcji 2019
Toyota Camry IX 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW od 2018 - Oceń swoje auto
Zgadzam siez którąś poprzednia opinia ze auto mocno przereklamowane,a Ci zachwyceni nie maja bazy do porównań i nie wiedza jak powinno być.Moja Camry to było auto firmowe,poczatkowe zadowolenie ustapiło rozczarowaniu.Sęk nie w tym że to auto dla seniora bo to wiadomo,ale w niedociągnieciach.Nie maiłem za wysokiego zdania o Kurce (Skdzie Superb) porzedniej służbówce ale oddje honor tamtemu auto.do rzeczy.In plus - ładny wygląd,niskie spalanie.....tyle.Wygoda juz nie - auto pontonowate i to jak dla starszego Pana ok,ale potwornie głośne.Powyzej 120km/h to prawdziwa tragedia.wiadomo,przyzwyczaisz sie ale powrót do jazdy Camry po dniu w Audi czy chocby Cytrynie C5 to koszmar....Brak podparcia pod nogi -mecząca sprawa,mam 192cm,Jakośc materiałów w srodku marna,kierownica tania,po prostu -ale to mnie nie rusza.Multimedia.to zywy pomnik lat 80tych,równie dobrze moga byc gliniane tabliczki...brak android Auto,Carplaya,sprzet grajacy niskiej jakosci.Da sie z tym zyc ale to nei ejst auto klasy sredniej.Bardzo kiepskie relektory,kiepsko swiecace.Lakier ryzsujący sie od patrzenia to niestety przypadłość nie tylko Camry-takie czasy.Tak to wygląda w skrócie.I pytanie do piszacych opinie o tym aucie - czemu o tym nie piszecie żeby zwrócic uwage ew.klientów na takie mankamenty....Krótkie siedzisko,taniosc w srodku (wrazenie taniosci i kiepskie materiały) ok,może nie widzicie...ale potworna głosnośc,brak wyciszenia czy multimedia z epoki komputera ODRA to nie do przeoczenia.Czemu o tym nei piszecie? Dlaczego? Brak android audio,indukcyjnej ładowarki,car playa? W aucie kalsy sredniej? Naprawde kiepskie replektory (mała jasnośc) w zasadzie nie do poprawy.Od roku jezdze Mazdą 6 i to przepasć w stosunku do Camry.Ale o tym w opinii o Mazdzie
Daje 2 gwiazdki.Dwukrotna serwisoana awaria braku synchronizacji Hybrydy (tak było na opisie awarii)
Gumowata,bez czucia ale bywaja ponoć gorsze.
Bujanka ale tak ma byc.
Ładna ale lakier koszmarek .Eko-koszmarek,spojrzysz na auto ze złością i pojawiają sie rysy...
Jak w sedanie.Lepiej w tym typie auta sie nie da.
Wszystko pod ręką
Troche głośny wentylator na najwyzszych biegach
Tutaj ok
Clio 1,moje auto sprzed 30 lat było cichsze.Tak mi sie wydaje.
Małe spalanie,dwie awarie układu napedowego
To nie ejst auto klasy średniej - xzanim kupisz wsiądż i przejedź się - Mazdą 6, Superbem,Passatem.O audi,Mietku nie wspomne bo to inna planeta dla Camry.
Gdyby nie naprawa gwarancyjna nie wiem ile moglo by to kosztować.ponoc sporadycznie ale sie zdarza.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Toyota Camry IX 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW