Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2018 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RBI
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Z tyłu stosunkowo spora szyba, ale przy tych gabarytach nie może być cudów. Ten problem rozwiązuje kamera cofania. Szkoda, że nie chowana pod znaczkiem firmowym, bo po deszczu widoczność spada z powodu zachlapań. Mam już wyrobiony nawyk, żeby przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika przetrzeć palcem obiektyw kamery ;-) Do tego lusterka boczne mogłyby być trochę większe.
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest naprawdę dobrze, świetną robotę czyni kamera cofania, która niestety (z porównaniu z Passatem) mocno się brudzi. Dość duże przeszklenia, niezła widoczność z tyłu (jak na kombi). Niektórym mogą przeszkadzać małe lusterka boczne - moim zdaniem są one w sam raz, zapewniając mniejszą szerokość auta i łatwiejsze parkowanie.
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo dobra, mimo rozmiarów samochodu nie ma problemu z parkowaniem. Polecam czujniki do manewrowania autem (np. wyjeżdżanie prostopadłe z parkingu na ulicę tyłem), świetnie działają i poprawiają bezpieczeństwo.
~Mateusz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Że względu na wielkość auta ciężko się parkuje . Widoczność ograniczona. Małe lusterka
~Damian
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Mogłoby być lepiej trochę mało widać przez tylnią szybę
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Widoczność i parkowanie bardzo dobra, dobre duże lusterka
Skoda Superb III Kombi