Lista ocen Skoda Rapid II Liftback (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rs1983
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Minusem jest naprawde BADZIEWNY nawiew, we wspomnianym wczesniej Lupo juz po kilku chwilach na "pierwszym biegu" nawiew oczyszczal szybe i mozna bylo spokojnie jechac, tutaj trzeba wlaczyc na 3 lub czwarty "bieg" i nadal efektu brak - co bardzo denerwuje, szczegolnie zima. To obok silnika najwiekszy MINUS tego samochodu.
~PJ40
Liftback 1.2 MPI 75KM 55kW
Największy minus auta: parująca przednia szyba. Owszem da się pokręcić wentylacja i problem znika, ale w żadnym innym aucie tego nie miałem aż w takim stopniu. W Scenicu było podobnie tylko przy zapchanym filtrze kabinowym, a tu ma tak w nowym aucie. Poza tym jednym problemem, rewelacja - klima ideał.
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Gdybym kupował po raz drugi, zafundowałbym sobie automatyczną klimatyzację. Auto z ręczną lubi sobie zaparować, szyby nie są atermiczne. Na szczęście auto szybko się rozgrzewa. Jeśli idzie o klimatyzację to nie miałem jeszcze okazji z niej skorzystać.
~sineqanon
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Działa poprawnie, klimatyzacja trochę swiszczy ale po kilkukrotnych próbach rozwiązania problemu wiem zetnę typ tak ma. Siedzenia grzane dość szybko się nagrzewaja, szyby nie parowały.
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
klima szybko chłodzi wnętrze, nawet przy największych upałąch po schłodzeniu wnętrza wystarczy nawiew na 1 biegu zeby utrzymać komfortową temperaturę. Zimą nie ma większych problemów z parowaniem szyb
~Michal_87
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód użytkuje 3 miesiące, nie jeździłem nim w zimie. W ciepłe, letnie dni klimatyzacja manualna dosyć szybko schładza wnętrze auta. Co do ogrzewania, to jeszcze nie sprawdzałem.
~aerofan
Liftback 1.4 TSI 122KM 90kW
Klimatronik jednostrefowy, co akurat mi nie przeszkadza bo nigdy nie używałem podwójnego. Szybko się schładza i szybko nagrzewa w zimniejsze dni. Klimatyzowany schowek.
~Tomasz
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
jadę 45 min do pracy i dopiero zaczyna się nagrzewać w kwestii klimatyzacji również mizernie bardzo słaby nawiew
~wolo
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Nie da się podczas deszczu nie włączyć klimy. bez klimy szyby zaraz zaparowane. mam wersje ambition max wiec klima manualna.
~Bart
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Czasem działa aż za dobrze. Klimatyzacja wydaje dziwne dźwięki. Świetne podgrzewane lusterka. Nie trzeba czekać zbyt długo na efekty.
Skoda Rapid II Liftback