Lista ocen Seat Tarraco (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Skrzynia DSG to bardzo miłe zaskoczenie w tym aucie. Działa szybko i bardzo sprawie. Kiedy już wprawimy się w jej "działanie" jeździ się bardzo płynnie i dynamicznie. Zestrojenie z silnikiem mogłoby być odrobinę inne - przy 140km/h osiągamy 2500 obrotów na 7 biegu, ten sam silnik z manualną skrzynią biegów na 6 biegu ma nie całe 2000 obrotów. Tryb manualny (poprzez łopatki) działa bardzo szybko np. podczas wyprzedzania.
~Dariusz
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
Skrzynia tragedia, rusza po 2-4 sekund, co grozi wypadkiem jak chce się szybko ruszyć. Długo myśli, mam porównanie z S tronikiem w A4 B8 to inna bajka. Trzeba chyba nowy program załadować bo jeździć się tym nie da.
~darek sopot
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
samo dsg , nie jest złe choć "zwykłe" automaty pracują podobnie, a nawet ciut lepiej, ale to co odwalili z ruszaniem po 2-4 s po wciśnięciu gazu, to porażka
~Jarek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
W trybie normalnym strasznie zamula auto. Dopiero w trybie sport skrzynia działa wg mnie jak trzeba. Ale to już przypadłość większości nowych aut VAGa.
~Adbur
SUV Plug-In 1.4 e-HYBRID 245KM 180kW
DSG - nie trzeba chyba nic tutaj dodawać. Skrzynia ma swoich zwolenników jak i przeciwników (ja należę do tych pierwszych).
~jan
SUV 1.5 EcoTSI EVO 150KM 110kW
dziwnie hałasuje. Ogólnie robi gorsze wrązenie niż skrzynia z opla astry za 1/2 ceny tarraco
~Konrad Bielsko-Biała
SUV 1.5 EcoTSI EVO 150KM 110kW
Problem ze skrzynią biegów w bardzo krótkim czasie. To jakiś bubel.
~filip35g
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Skrzynia manualna działa jak należy.
~emil_d
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW