Lista ocen Renault Talisman Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW 2015-2018 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Za drobiazgi musi być lekki minus. Po pierwsze festiwal błędów komputera R-Link. Mam duży wyświetlacz, potrafi pokazywać zmniejszony obraz, zawiesza się (początkowo często przy przewodowej współpracy z Android Auto, po wgraniu nowszej wersji poprawiło się), kamera cofania się kiedyś "zawiesiła", pojawił się czarny ekran. Na szczęście to ustępuje po restarcie. Czasami, nie wiem czemu, trzeba odczekać (samo włącz/wyłącz nie wystarcza). Tu...
~Daniel
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Typowe usterki eliminowane na gwarancji- skrzypienie, trzeszczenie amortyzatorów przy ujemnych temperaturach, nie działający spryskiwacz szyby tylnej (Kombi), mrugające podświetlenie w kolorze niebieskim ambient. Usterki po zgłoszeniu są bez problemowo eliminowane, lecz trzeba mieć z tyłu głowy też cenę, jaką zapłaciliśmy za limuzynę segmentu D w porównaniu do konkurencji, a oferowanego wyposażenia
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Opisane powyżej - średnio awaria co dwa, trzy tygodnie - głównie zawieszenie i elektryka.
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Żadnych problemów po kupnie. Po doświadczeniach z 2.0 TSI jest to oaza spokoju :D
~nowak
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
żadnych awari , trzeba normalnie eksploatować to nic się nie dzieje
~Boss2506
P0136 sonda lambda koszt 250 zł