Oceny Renault Talisman Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW 2015-2018

Renault Talisman Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Talisman Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW 2015-2018

~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Oszczędny, wygodny samochód o dobrym stosunku jakości do ceny - zdecydowanie nie polecam go komuś kto chce kupić samochód dla przyjemności (wtedy polecam Stingera GT) natomiast jeśli ktoś chce komfortowo i ekonomicznie robić duże przebiegi jest to zdecydowanie opcja godna rozwagi. Bardzo obawiałem się negatywnych opinii o tym modelu ale przynajmniej na razie wydaje mi się że dotyczą one poszczególnych egzemplarzy ponieważ nie mogę powiedzieć...
1,9
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Mój komentarz sprzed dwóch lat został usunięty z niewiadomego powodu... W sensie wiadomego - pewnie tak Renault kazało. Ale powtórzę jeszcze raz - jak ktoś chce kupić ten syf to niech od razu wykupi sobie karnet na terapię nerwicy bo mając awarię co dwa tygodnie na pewno się jej nabawi - a moje przygody z tym "autem" są z czasów kiedy było jeszcze nowe - nie chcę wiedzieć jak to się sypie teraz po latach
~jacek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
To jest mój drugi Talisman. Jeżdżę tymi samochodami 6 lat, łącznie pow. 100 tys. km. Obecnie wersja Intens, poprzednio Zen. Ogólnie oceniam ten samochód bardzo pozytywnie. Za tę cenę, takie wyposażenie (łącznie z podgrzewaną kierownicą) - nieosiągalne dla konkurencji, szczególnie niemieckiej... Dobrze sprawdza się na dalekich trasach, jest wygodny. W mieście nieco kłopotliwy przy parkowaniu, bo jest duży :)
~Boss2506
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Auto pozytywnie mnie zaskoczyło posiadam wersję initiale paris auto jest ciche nawet przy wyższych prędkościach plastiki nie trzeszczą całość na plus jeździłem autami grupy vag jakieś obawy przed kupnem francuskiego auta były dziś po czasie zrozumiałem że nie ma czego się bać autko godne polecenia naprawdę wygodne jak żadne inne
~nowak
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Super auto,bogato wyposażone,dobrze wyciszone,małe spalanie,tylko jeździć i się cieszyć.
~Daniel
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Stosunek ceny do jakości, oferowanego wyposażenia bezkonkurencyjny. Świeże, młode auto, bogato wyposażone, bardzo komfortowe i wygodne, jak przystało na Francuską limuzynę.
~wojtek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
manakamentem jest bardzo wąska przestrzeń wejściowa bagażnika (sedan), ale pakowność ok
~Lolek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Skrzynia edc zero problemów może w silnikach benzynowych wypada ona gorzej ale tutaj super (Skrzynia biegów)
~Greg
~Filippo
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
póki co super powyżej 140brakuje mocy ale ja nie jeżdżę szybko (Silnik)
Renault Talisman Sedan