Lista ocen Renault Clio V Hatchback 5d (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Hatchback 5d 1.3 TCe 130KM 96kW
Widoczność do przodu i na boki genialna - to zawsze był mocny aut Clio. Widoczność do tyłu - bardzo tak sobie, polecam wymontować środkowy zagłówek tylnej kanapy i gdy nie jest on używany, to trzymać go w bagażniku, np. pod podwójną podłogą bagażnika (rzadko spotykane rozwiązanie w autach tej klasy!). Na szczęście super działa system kamer 360 stopni, czujniki cofania (także z boku pojazdu) - można się w tym aucie naprawdę czuć bardzo, bardzo...
~Janek
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra. Cieszę się, że Renault zamontowało lusterka na drzwiach co daje jeszcze większe pole widzenia. Do tyłu wypada gorzej. Słupek C jest dosyć szeroki. Posiadam jedynie czujniki parkowania i przyznam, że kamera cofania byłaby dużym ułatwieniem w parkowaniu.
~Dariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 90KM 67kW
Do przodu i na boki widoczność jest bardzo dobra, natomiast do tyłu już mocno ograniczone. Bardzo szerokie są tylne słupki za którymi potrafi schować się całe jadące auto. Tylną szyba jest bardzo mała z mikroskopijną wycieraczką. Dobrze ze są czujniki parkowania. Mimo że to małe auto przydają się.
~DamianS
Hatchback 5d 1.3 TCe 130KM 96kW
Fajna, duża szyba przednia ze świetnymi dużymi lusterkami przednimi, za to ze zbyt małą szybą z tyłu. Na szczęście czujniki i kamerka są. Jest w sam raz, nie oczekiwałem nic więcej jak na segment B.
~Damian
Hatchback 5d 1.3 TCe 130KM 96kW
Ja wiem, że to jest samochód kompaktowy, ale mogliby twórcy chociaż umiejscowić kamerki przód/tył z jakąkolwiek osłoną przed deszczem/śniegiem albo w lepszym miejscu. Reszta ok, bez zaskoczeń. Jest w sam raz.
~Bartero
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Do przodu oraz na boki naprawdę Clio wypada świetnie. Do tyłu już jest lekki problem przez szerokie słupki C i niezbyt wysoką szybę. Na szczęście przy manewrowaniu pomaga kamera cofania oraz czujniki.
~użytkownik
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Do przodu jest okej, na boki i do tyłu przeciętnie. Cofając z miejsca postojowego na drogę trzeba czasem się trochę nagimnastykować, żeby ocenić czy coś nie jedzie.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TCe 90KM 67kW
Bez zarzutu w każdą ze stron - przy odpowiednim ustawieniu lusterek bocznych nie ma martwego pola. Wsteczne lusterko fotochromatyczne - świetna sprawa.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Widoczność boczna dobra, gorzej z tyłu. Dość ograniczona widoczność z powodu przedniego słupka. W nocy ogromnym plusem są przednie światła led.
Dziennik kosztów dla Renault Clio V Hatchback 5d
6,2
~R.S.Line
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Póki co nie miałem jakichś szczególnych trudności, a przy manewrach parkingowych sporo pomaga kamerka i czujniki
Renault Clio V Hatchback 5d