Lista ocen Peugeot Partner II (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~zuchu76
Furgon L1 Facelifting 2015 1.6 HDi 75KM 55kW
Widocznosc do przodu jest ok, na boki widac tylko to co przez boczne szyby i nic wiecej ... jest to wersja blaszana wiec nie ma szyb z boku ani z tylu przez co po podjechaniu bokiem do skrzyzowania nie widac zupelnie czy cos wlasnie nie nadjezdza z prawej strony ... przejazdy kolejowe to samo ... nic nie widac od strony pasazera ... do tylu tez jedzie sie na czuja ... ta wersja nie ma w standardzie nawet czujnikow parkowania !!!
~jaa
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Do przodu OK, trochę grube słupki ale idzie przeżyć natomiast do tyłu i na boki koniec świata, jeśli nie widzisz auta w lusterku to upewnij się jeszcze przez boczną szybę że go tam nie ma, martwa strefa to około 7-8m długości ! na pasie obok co powoduje że przy równej jeździe kierowcy obok nawet limuzyny typu A8, 7er czy S-klasa są niewidoczne, dopiero duże busy widać w lusterku i już przez boczną szybę.
~Piochu
Tepee 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Idealna, można parkować na milimetry na blokowiskach. ABSOLUTNIE ŚWIETNE LUSTERKA!! Są duże, mają dobry kształt i umożliwiają obserwacje ogromnego pola. Cofanie z przyczepą jest łatwiejsze niż jakąś mikro osobówką Wsiadając do zwykłej osobówki z małymi lusterkami mam wrażenie wsiadania do upośledzonego auta.
~szwabo
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze, do tyłu przez wysoką kanapę i dzielone drzwi nie widać nic. Trzeba dodać, że na samym środku widoku z lusterka środkowego jest środkowy zagłówek pasażera. Nawet jeśli go wyjmę, to zostaje niewiele mniejszy uchwyt na niego na kracie oddzielającej przestrzeń bagażową od pasażerskiej.
~kir
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przednie słupki zastawiają większą część drogi. Kilkukrotnie udało mi się wymusić pierwszeństwo ponieważ nie widziałem samochodu. Nachylenie i grubość tego słupka powoduje, że obecnie zanim wyjadę muszę troszkę się powyginać we wszystkie strony żeby wiedzieć gdzie jechać.
~ART
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przy pozycji kierowcy i wielkich lusterkach nie może być źle, z tyłu mam czujniki parkowania wiec też bez problemu. Nieco kłopotliwe są szerokie słupki przedniej szyby i na początku przeszkadzały mi wysunięte zagłówki tylnich foteli, teraz już nie przeszkadzaja.
~r.
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Tutaj nieźle. Wszystko ładnie widać, ale lusterka zewnętrzne, mimo że olbrzymie, mają bardzo duże martwe pole, musiałem dokleić mniejsze lusterka żeby wyeliminować ten problem.
~marko5000 - dlugoszm@wp.pl
Tepee 1.6 98KM 72kW
Trzeba jasno naisać - duże puste pola poprzez szrokie przednie słupki które strasznie zasłaniają widoczność zwłaszcza na przejściach dla pieszych i skrzyżowaniach. Wypadek gotowy.

Peugeot Partner II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mariusz
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Stosunkowo duże przednie słupki zapewne za sprawą dużej przedniej szyby ale coś za coś. Czujniki cofania potrafią nie zauważyć kubła na śmieci przy cofaniu 3km/h.