Ocena kierowcy - Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015

@euforyka, 2 miesiące temu
Silnik 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Rok produkcji 2017
Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką mniejszych samochodów, najlepiej jeździło mi się Mercedesem A45 w AMG. I chyba powinnam w auta tych gabarytów celować.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 BlueHDi 100KM 74kW [l/100km]

Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015