Lista ocen Peugeot Partner II (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaa
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Tragedia, albo siedzisz wygodnie i wychylasz się do zmiany biegu czy regulacji nawiewu albo masz wszystko pod ręką i jednocześnie kolanami zatykasz sobie uszy, pozycja za kierownicą tego auta jest po prostu TRAGICZNA, jeżdżę dłuższe trasy i musiałem sobie dorobić podłokietnik jak i dać podkładki pod mocowanie fotela (!) wymuszając w ten sposób podparcie ud, inaczej zaczynałem mieć problemy z kręgosłupem. Regulacja lędźwi - brak. Auto dla...
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~ART
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Nie może być inaczej jak doskonale, to był jeden z podstawowych argumentów przemawiających na korzyść tego samochodu, przy moim wzroście 190 i solidnej wadze czuje się w tym samochodzie luźno i swobodnie nawet w 5 osobowym składzie. Wsiadanie nie jest kłopotliwe i nie trzeba się wspinać do ciasnego wnętrza a i tak siedzi się wysoko i podziwia drogę ponad dachami samochodów przed nami, dla mnie idealnie.
~Brum
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 HDi 90KM 66kW
Mam wersję 3 osobową z przodu. Gdy kierowca jedzie sam jest ok, gdy jedzie z pasażerem po prawej i fotel środkowy jest położony - jest ok, jeśli jedziemy we trzech to pasażer po środku na obitą twarz, lub siniaki na klatce piersiowej w czasie zmiany biegów - pomijając fakt, że siedzi półdupkiem na tym który jest po prawej - hehe, takie dziwne auto
~zuchu76
Furgon L1 Facelifting 2015 1.6 HDi 75KM 55kW
Jest to wersja dwuosobowa i przestrzeni nie brakuje chociaz jakby sie trafil jakis dwumetrowiec i chcial wygodnie rozlozyc to moze zabraknac mu regulacji oparcia ktore zablokuje sie o metalowa konstrukcje zabezpieczajaca fotel przed bagazem z tylu. Na szczescie ja nie mam tego problemu wiec nie narzekam.
~szwabo
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu jeszcze jest normalnie, z tyłu ławka jest pochylona chyba pod kątem 85 stopni, a pasażerowie muszą trzymać nogi na ukos. O wsadzeniu 5-tej osoby zapomnij, chyba, że wszyscy będą jechać z kolanami przy brodzie, łącznie z kierowcą.
~Robert
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Dwa wielkie fotele z podłokietnikami, a pomiędzy ok. 30 cm przerwa. Z tyłu trzy osobne fotele - 3 foteliki dziecięce mieszczą się bez problemu. Bagażnik wielki - pralkę na stojąco można przewieźć.
~Bandi 36
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Jak na tak mały samochód trzy osoby dobrze siedzą.Osoba siedząca w środku musi byc raczej niewielkiego wzrostu.Mozę nie jest to wóz do pokonywania dalekich tras w trójkę ale juz w dwóch pełen komfort.
~Mariusz
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Ogólnie wygodnie aczkolwiek przestrzeń na nogi kierowcy jest dość mała. Nawet w przypadku 178cm wzrostu i maksymalnie obniżonemu fotelowi przy wysprzęglaniu trzeba uważać aby nie walić kolanem w kierownice.
~paweł
Furgon L1 Facelifting 1.6 98KM 72kW
wersja trzy osobowa, ale trzecia osoba tylko awaryjnie ciasno. Jeśli waży to modelka to się zmieści. Generalnie jeżdżę sam więc oparcie służy jako podłokietnik, bardzo dobry pomysł