Lista ocen Peugeot Partner II (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r.
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przez 170 tys. km oprócz zwykłych wymian zrobione: - zbiornik AdBlue - konieczne poczytaj o zbiornikach adblue w tych autach, przez wadę fabryczną są do wymiany (ok. 6 tys zł), a serwis zamiast akcji przywoławczej i wymiany zbiorników, wymienia...korki od zbiorników. Polecam dolewki Tunapa, bo naprawdę działa. - skrzynia biegów (ok. 8 tys. zł), piątka się rozleciała przez drgania lewarka (standardowy problem) i długie trasy (i długie...
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~marek_56
Tepee 1.6 HDi FAP 75KM 55kW
Mamy 7 takich samych Peugeotów Teppe z HDI 75KM w firmie i żaden z nich nie miał jeszcze żadnej awarii. Jeden z nich mimo niecałego roku stażowego ma już na liczniku 40.000 także są bardzo intensywnie eksploatowane i mimo to nic nie było jeszcze naprawiane. Samochód sprawia bardzo solidne wrażenie i takim jest w rzeczywistości. Dzięki TEPPE zmieniłem zdanie o francuzach
~jaa
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
2 razy wymieniane półosie (8 i 16kkm), po 65kkm remont skrzyni (brak wszystkich zębów na 5-biegu!), rozłazi się już tylna belka, skorodowany czujnik ABS po około 100kkm, przy 153kkm ponownie zgrzyta 5-bieg przy wrzucaniu, wcześniej skończyło się to remontem skrzyni (jw.), cieknie siłownik sprzęgła.
~zuchu76
Furgon L1 Facelifting 2015 1.6 HDi 75KM 55kW
Model ktory opisuje mimo przebiegu 350tys km nie zawiodl ani razu. Tepee czyli osobowka z tym samym silnikiem miala wymieniany alternator ktory unieruchomil pojazd podczas drogi podobnie jak zaciecie sie kluczyka w stacyjce i brak mozliwosci uruchomienia pojazdu.
~paweł
Furgon L1 Facelifting 1.6 98KM 72kW
zerwane paski klinowe po 30 tys , uszkodzony silnik, uszkodzona pompka sprzęgła po 6 miesiącach (pedał wpada w podłogę i niema jazdy) auto jest tylko na autostrady a nie na nasze drogi tak mówi serwis problem z opieszałością serwisu problem z gwarancja
~maxxim
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
wymieniłem już dwa razy łącznik stabilizatora zaznaczam ze przebieg tego auta to 8 tyś km A propo ktoś pytał o stuki trzeba czym prędzej do serwisu póki na gwarancji bo później będą marudzić i nie zechcą wymienić
~Igbi
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Odpukać, nigdy w życiu nie zdarzyło mi się żeby dziad nie odpalił. Niezależnie od temperatur na zewnątrz, i okoliczności towarzyszących. Zawsze odpala na strzała. Chapeau bas dla inżynierów z PSA
~Gooblinx
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przy 70000 padła pompa ABlue-wymiana razem ze zbiornikiem. Udało sie na koszt producenta mimo ze w 4 roku użytkowania. Przy 80000 czujnik NoX, przy 90000 wtrysk NoX… Żenada. Podobno i tak wszystko znów padnie…
~alex
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
po przejechaniu ok 2000km , zawieszenie stukało z przodu(prawa strona).Po oddaniu auta do serwisu okazało się ze jest to łącznik stabilizatora który wymieniono na gwarancji.