Lista ocen Peugeot Partner II (41) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~kierowca
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przebieg ok. 8000km na miesiąc. Spalanie w porównaniu do poprzedniej wersji 90-konnej o niebo lepsze. Jazda 1-2 osoby, pełen bagażnik, dość dynamicznie do 130km/h: Tylko trasa bez autostrad - 5.5l/100km, miasto 6.0l/100km. Jeżdżąc spokojnie do 100km można zejść do poziomu 5.0l/100. Autostrada z prędkością 130-160km/h wiąże się ze spalaniem ok 7-8l/100km. Generalnie spalanie ok. 1 - 1,5l/100 niższe niż poprzednia wersja tego silnika. Parametry...
~ART
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Ceny przeglądów nie różnią się zbyt od innych marek, jak do tej pory nie byłem na przeglądzie i trudno mi się wypowiadać, sugeruje się tylko cennikiem. Zużycie paliwa, moim zdaniem bardzo dobre jak na taki latający kiosk, w trasie potrafi spalić przy rozsądnej jeździe 5.2 – 5.3 w mieście średnio 6.4-6.5 ale jak go naprawdę dociśniesz w mieście to i 8 potrafi spalić, tylko po co jak nie do ścigania jest ten samochod.
~Szymon
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Wydaje mi się że na spalanie nie można narzekać. Mam zrobione niecałe 20 000 km, średnia spalania po 10 000 wychodzi mi 5,9 l - przy czym dużo jeżdżę w mieście i nie unikam autostrad .. Oczywiście przy prędkości 130 km/h i więcej spalanie jest spore. Przy 150 km/h ponad 8 l/100 km. Za to przy 90 km/h to już tylko niecałe 4l, podsumowując polecam.
~zuchu76
Furgon L1 Facelifting 2015 1.6 HDi 75KM 55kW
Generalnie nic sie nie psuje. Woz jest tak toporny i nie ma zadnej powazniejszej elektroniki wiec nie ma sie co psuc. Jesli chodzi o spalanie to silnik nie jest jakis specjalnie oszczedny ale to raczej wina kanciastej budy.
~Jacko
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Suuuuper spalanie !!! Części tanie jak przysłowiowy barszcz. Poniżej podaję prawdziwe wyniki. Minimalne spalanie przy prędkości 80-90 km/h. Maksymalne w mieście w zimie przy mrozach. Średnie to normalna jazda.
~Ratinio
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Po przejechaniu 90tys km oprócz lania paliwa i wymian oleju oraz tych nieszczęsnych stabilizatorów nic więcej nie naraziło mnie na koszty. Ekonomia spalania przy takim samochodzie uważam że przy odpowiedniej jeździe bardzo dobra.
~Bandi 36
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Zużycie paliwa mile mnie zaskoczyło przy tak żwawym silniku na zwykłych drogach w pięciu litrach na 100 km potrafi mile zaskakuje przy dystrybutorze.ADBLU dolewam raz na 20 tys a wiec niezbyt wymagający.
~Andrzej
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Można zejść ze spalaniem nawet poniżej 4l/100km, w cyklu mieszanym przy mocno dynamicznej jeździe wychodzi mi 6,3l/100km, przy prędkościach autostradowych spalanie jest na akceptowalnym poziomie, można deptać.
~Edward Szamburski
Tepee 1.6 98KM 72kW
Zakup tego badziewia to lipiec 2016r Tak więc ten badziewi kosztował mnie 10000zł przejechawszy 100000tys km mowa tu o partnerze ttempre dizel blu . to roczna spłata raty