Lista ocen Peugeot Partner II (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~r.
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Maska od spodu przegnita (zewnętrzna krawędź), a nie było nawet pół kolizji. Ewidentnie jest to wada fabryczna samochodu, jest tam taka "półeczka" na której stoi ciągle woda lecąca z maski. Poza tym wystarczy delikatny odprysk i już ruda wychodzi w tydzień, dwa.
~zuchu76
Furgon L1 Facelifting 2015 1.6 HDi 75KM 55kW
Nie rdzewieje ale samochod nie ma jeszcze 5 lat wiec to chyba nie jest zadna rekomendacja. Spasowanie przecietne. W srodku czasem trzeszczy i buczy jesli wogole doslyszymy to przez ogolny halas podczas jazdy
~Igbi
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Ruda koleżanka chrupie mi drzwi suwane po obu stronach, tak leciutko, podobno ten typ tak ma. Trochę poskrzypuje jeżdżąc po nierównościach. Szału nie ma, tragedii też nie
~Piochu
Tepee 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Boczne przesuwne drzwi to świetna sprawa, szkoda tylko że mi korodują od spodu a fachowiec powiedział że to w tych modelach normalka. Szkoda
~tomasz_lepszy
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jak dla mnie za miękka. Zostają zarysowania po krzakach i krzewach.
~Przemek
Tepee Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Dół drzwi przy progach pojawia się ruda pod uszczelką.
~Konrad
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Brak zastrzeżeń, narazie zero rdzy .
~Paweł kapsch
Tepee Facelifting 1.6 98KM 72kW
Miękki lakier delikatny. Pomaga woskowanie.
~Bandi 36
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Nie mam zastrzeżeń ,za krótko użytkuje pojazd