Lista ocen Peugeot Partner II (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~ART
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Niestety, czujnik poziomu paliwa w zbiorniku został źle zamontowani i wskazywał zero, został wymieniony w ciągu 3h, teraz widać na silniku jakiś wyciek, chyba z pod jakiegoś czujnika bo to olej nie jest, znów wizyta w serwisie. Chyba jest za nowy na poważne usterki ale spodziewałem się raczej że przez pierwszy rok nic nie będzie się działo. Do tego czasem nie zamykają się okna z kluczyka, też to zgłoszę podczas najbliższej wizyty w serwisie.
~kir
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Coś wali od nowości w zawieszeniu na \"gęstych\" nierównościach. Jazda po drodze utwardzonej powoduje wrażenie, że zaraz nam koła poodpadają. Zgłoszone na serwisie i sprawdzone z innym samochodem, wynik to wada wrodzona modelu a to bardzo źle. Ostatnio dołączyło brzęczenie przy przyspieszaniu, jakaś osłona. Stwierdzenie co, serwisowi może zająć 48 godzin??!! Po kilu miesiącach zaczęły odstawać tylne przesuwne drzwi.
~sibo
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Od nowości stukało zawieszenie, obecnie usterka została wyeliminowana po 30 tys i kliku wizytach w serwisie. Coś cały czas brzęczy przy przyspieszaniu i na postoju, usterka jeszcze nie została usunięta mimo kilku wizyt przy okazji zawieszenia. Mało precyzyjna zmiana biegów, przez co często trzeba poprawiać wbicie biegu.
~paweł
Furgon L1 Facelifting 1.6 98KM 72kW
stuki zawieszenia pokrętło regulacji temp nawiewu piszczący wentylator kabiny po ok 6 miesiącach w zimie zamarza skrzynia biegów, żarówki przepalają się regularnie co 2 miesiące nie zależnie od marki żarówek Podczas przeglądu 20tyś serwis nie zauważył zużytych klocków
~marek_56
Tepee 1.6 HDi FAP 75KM 55kW
Mamy 7 takich samych Peugeotów Teppe z HDI 75KM w firmie i żaden z nich nie miał jeszcze żadnej awarii. Jeden z nich mimo niecałego roku stażowego ma już na liczniku 40.000 także są bardzo intensywnie eksploatowane i mimo to nic nie było jeszcze naprawiane.
~Brum
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 HDi 90KM 66kW
Po pierwszych trzech miesiącach rozsypał się amortyzator, mało tego - przy wymianie dowiedziałem się, że moja poduszka nie działa, podobno w tej serii tak było...
~szwabo
Furgon L2 Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
U mnie nic, ale koledze 2 razy zapaliła się "choinka", auto przestało jechać. Pomogło tylko podpięcie pod komputer przez mobilny serwis i usunięcie błędu.
~misiek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
przeciekają uszczelki w drzwiach , piszczący wentylator układu klimatyzacji, kiepskie materiały wykończeniowe wnętrza, fotel kierowcy czuć konstrukcje nie wygodny

Peugeot Partner II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomasz_lepszy
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Zdażyła się drobna usterka sterownika silnika, szarpało po odpalaniu. Nie wiem po co jest funkcja start - stop , prwie wogóle się nie uruchamia.