Lista ocen Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~@euforyka
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Niby samochód fajny, zwinny, na autostradzie prowadzi się pięknie, ale jednak chyba nie dla mnie. Moc autko ma, przyśpieszenie ma, wyposażenie też niczego sobie. No a przede wszystkim jak się prezentuje, naprawdę przepiękny samochód. Z resztą zdjęcia możecie zobaczyć u mnie na lnstagramie @euforyka. Ale wracając do samochodu- spalanie na trasie okolice 8/9 litrów, w mieście około 10-12 w zależności od dynamiki jazdy. Ja osobiście jestem fanką...
~Bandi 36
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Zużycie paliwa mile mnie zaskoczyło przy tak żwawym silniku na zwykłych drogach w pięciu litrach na 100 km potrafi mile zaskakuje przy dystrybutorze.ADBLU dolewam raz na 20 tys a wiec niezbyt wymagający.
~Andrzej
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Można zejść ze spalaniem nawet poniżej 4l/100km, w cyklu mieszanym przy mocno dynamicznej jeździe wychodzi mi 6,3l/100km, przy prędkościach autostradowych spalanie jest na akceptowalnym poziomie, można deptać.
~Brum
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 HDi 90KM 66kW
Spalanie jest na rozsądnym poziomie - średnia to 6,4l w ruchu mieszanym - nie można narzekać.
Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015