Lista ocen Peugeot 607 (192)

~Dezerter
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Samochod kupilem od 83 letniego dziadka, pierwszy wlasciciel bezwypadkowy i 59 tkm wiec bylo ok. No przez 2,5 roku eksploatowania tego samomchodu dwie cewki padly napinacz na pasku klinowym, czujnik ESP i ASR na lewym kole i wszystkie zarowki sie przepalily na panelu sterowania klimatyzacja, Wiecznie otwierające się pokrywy bocznych schowków w bagażniku, ciągle właczjące się ogrzewanie przednich siedzeń przy wsiadaniu Z dźwignia sterowania...
~Stach
Sedan 2.0 HDI 109KM 80kW
Auto kupiłem przez przypadek, zdecydowałem się na niego bo był wyjątkowo zadbany. Bardzo bogate wyposażenie i komfort. Prosty bezawaryjny silnik może nie poraża mocą w tak dużym aucie ale w zupełności wystarczy do sprawnego poruszania się po polskich drogach i mało pali. Dla mnie świetne auto:)
~scorpion
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ogólnie jest nieźle. Najbardziej mnie wkurzają wiecznie otwierające się pokrywy bocznych schowków w bagażniku, ciągle właczjące się ogrzewanie przednich siedzeń przy wsiadaniu i konieczność pilnowania drożności filtra paliwa w baku. Brak jakiegokolwiek miejsca na różne drobiazgi a od ciągłego wymacywania popielniczki boli mnie już ramię. Z dźwignia sterowania radiem dałem sobie już spokój, szkoda nerwów, ćwiczę gałkologię. Przy każdym...
3,8
~Dominik Gniezno.
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Jak na Dieselka pracuje pięknie i cichutko.Zawsze czy ciepło czy zimno pali tkniecie (Silnik)
~Piotr
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
PEŁNY KOMFORT ZA ROZSĄDNĄ CENE I KOSZTY EKSPLOATACJI , NO I TA SYLWETKA, DŁUGO SIE NIE ZESTARZEJE
~jadeloo
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Miałem wcześniej merca w 203 i merc może się schować. Super limuzyna za rozsądne pieniądze. Samochód o Bardzo wysokim komforcie. Przed zakupem obejrzałem wiele egzemplarzy i polecam samochody poliftowe po roczniku 2006. Wszystko jest poprawione i pozbawione wad.607 cieszy się złą sławą jeslichodzi o awaryjnośc ale w samochodach poliftowych to mit. Faktycznie pierwsze 607 były awaryjne ale po 2006 r zdecydowanie polecam.
~Filip-syn właścicielki 607
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Ogólnie 607 jest bardzo udanym samochodem mimo, tego ,że nie ma takiego prestiżu jak Mercedes E czy BMW 5 ale jest od nich tańszy w utrzymaniu i mniej rzuca się w oczy złodziejom
3,4
~foto
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Miałem to auto 1,5 roku, piękne, świetnie się prowadzi. ale przy przebiegu 220 000 żywot tych aut zaczyna się kończyć, plaga usterek: Wycieki oleju, sprzęgło, siadające sprężyny, przepustnica, korozja na kielichach, cały wydech, łączniki stabilizatorów a silnik zaczyna chodzić coraz głośniej. Auto sobie gasło aż nie osiągnęło max temperatury i mimo wymiany wszystkich czujników, przepustnicy, cewki, świec, sond, filtrów nikt tego nie potrafił...
~Radek
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Trochę z przypadku kupiłem lwa. To było jedyne auto, które miało realny mały przebieg i było bardzo zadbane wizualnie. Już podczas kupowania pojechałem do mechanika i wyszła lista rzeczy do zrobienia. Ceny są o 20-40% wyższe niż w citroenie c4 1.6 benzyna. Ale to większe flagowe auto z prawie 2x większym silnikiem
~Piotr885069@pharmanet.com.pl
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Duże, obszerne auto, z dużym bagażnikiem( tylko dlaczego niemieckie żródła podają z uporem maniaka poj. 481 l, skoro na oko widać, że jest większy), ma drobne w.w. wady, ale nie przewraca się (jak to czasem robią Mercedesy) i nie jeżdżą nim dresiarze ( jak np. Lexus, BMW)