Ocena kierowcy - Peugeot 607

Dominik Gniezno., 14 lat temu
Silnik 2.0 HDi 136KM 100kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 607 2.0 HDi 136KM 100kW od 2003 - Oceń swoje auto
Inne : Wygląd kazdy podziwia ze super fura a to tylko ładne z wyglądu...
Karoseria : Wykonana z masła przy wypadko Peugeot rozpada się w mak
Układ elektryczny : stale siada elektronika i otwieranie szyb masakra te mechanizmy
Inne : Wszystko do tego modelu 5 razy drozej jak do innego hehe
Dobrego złego początki
Jak na Dieselka pracuje pięknie i cichutko.Zawsze czy ciepło czy zimno pali tkniecie
Skrzynia dobrze działą chociaż pierwszy bieg za szybki.
Dobrze klei się drogi
Wszystko widać przez szyby bryła nadwozia ok
Kształty auta ok.Ludzie podziwiają mówi ze limuzyna prezesa...
klima jak i ogrzewanie ok.Tylka raz sterownik mi padł koszt 400zł,a na allegro to samo za 100zł szło kupić ale muśiał mechanik ładnie zarobić na mnie
miejsca full
Cichutko w środku silnika nie szłychać tylko wiatr gdzieś do środka się wdziera gwizd
Spalanie rewelacyjne max 7,5 litra,a mojej poprzednie auto chlało 14max więc tu było super
Nie są drogie te autka 607.Ale im drozsze się kupuje tym gorsze!Jakość wykonania znów powiem masełko...Autka nie gniją są z aluminim wykonane tylko zaskoczeniem jest to ze przy wypadku jest mała szansa ze się przezyje w tym modelu.
Ogólnie auto fajne ale nafaszerowane elektroniką na maxa i stale coś siadało,a w serwisie ceny kosmiczne wszstkiego do tego modelu
Poważna usterka to taka ze miałem wypadek 607 czołowo walneła mi corca C.Peugeot rozpadł się w mak az nie do uwierzenia tak jak by był z masła zrobiony,a Corsa tylko draśnięta ze pojechała dalej,a mój Lew na złom do kasacji!Dodam ciekawskim ze auto było bezwypadkowe rzeczoznawca potwierdził to z ubezpieczalni przy wypłaci mi odszkodowania.Autko fajne duze ale nic nie warte,bo przy wypadku rozpada się kompletnie na mak!A remont auta ceny kosmiczne np nowa masaka 2500zł zdrzak 2500zł lampa ponad 1000zł chłodnice wszystkie około 5000tys zł

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 136KM 100kW [l/100km]

6,3