Lista ocen Peugeot 605 (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Auto sie psuje tak jak kazde inne. Za takie pieniedze jestem bardzo zadowolony. Kup je, doprowadz do stanu zblizonego z idealem i ciesz sie nim przez LATA. Jego najwiekszy problem jest taki, ze zwykle kupuje sie je zaniedbane. dlatego sie psuja. moj tez taki byl. jak juz go naprawilem to od ponad roku mam spokoj. Czyzby mit o pezotach prysl?
~Adam
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Można kupić te auto za śmieszne pieniądze i rozkoszować się posiadaniem limuzyny przez duże L. Jednak uśmiech gaśnie gdy przychodzi do napraw. Ceny mat. eksploatacyjnych typu klocki, paski, filtry itp. może nie powalają ale jest trochę rzeczy kosztujących majątek. W dodatku nie każdy mechanik chce się podjąć naprawy Puga !
~czesiu 1983@poczta.fm
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
jesli chodzi o cene nie jest ot tani samochod w zakupie jesli sie chce kupic konkretny woz bo niektorzy sie chwala ze kupili 605 za 3000 z tego samego rocznika co inni dali 13000 w tej samej wersji i wyposazeniu no ale sa samochody i piekne auta
~Discover1 discover1@lycos.de
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
jakosć - (to jest najwyzszy model Peugeot-a , czyt. luksusowa limuza) jak wyżej / cena : 3200 zł (też jak wyżej:) ) ...jak już pisałem, jestem 19-to letnim OGROMNIE zadowolonym posiadaczem tego niebywałem auta (to mój 1-wszy samochod :) )
~janusz_rudnik@carrefour.com
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
jak na auto 10 letnie i przejechane przeze mnie 100.000 km nie mam uwag. ale robię wszystko sam przy nim robić oprócz rozrządu, na początku dawałem do serwisu, ale tam są tylko partacze, to oni zepsuli mi sierżana, którego musiałem potem naprawiać
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
no za ta cenę nie dostanie sie takiego samochodu ktory jest wygodny w miare ekonomiczny i nie zawodny jezdze swoim od 2 lat i nie sprzedam go szybko bo nie dostane samochodu tak wygodnego nawet gdy bym duzo jeszcze doplacil;D
~TK. email: big_kop@wp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
jak ktoś chce wypas, moc i bezpieczeństwo - to nie znam lepszej marki i modelu. Jak ktoś b. dużo jeździ - winien założyć inst. gazową II lub III generacji - żeby się opłacało i jazda. Ja nie mam, bo nie ma zysku.
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
za przyzwoite pieniądze można kupić naprawde zadbany egzemplarz trzeba tylko dobrze poszukać paleta silników i wyposarzenia jest bogata jeżeli kupimy zadbany egzęplarz nie bedzie on skarbonką bez dna .
~Peugeot_605_SVDT_>12Rownikow
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Za takie pieniadze to jedno z najlepszych aut jakie znam. Kiedys mialem dystans, bo francuskie i w ogole...ale to auto przelamalo jakies glupie stereotypy w mojej glowie.
~leszek®
Sedan 2.0 121KM 89kW
ALE ZA TAKA CENE TO MOZNA CO ROKU KUPOWAĆ NOWY,WYJECHAC NA WAKACJE I NA AUTOSTADZIE ODKRĘCIC REJESTACJE ,TAK JA TO ZROBIŁEM,AAA ZABRAŁEM POKROWCE BO BYŁY FAJNE I UKŁAD KSENONÓW.