Lista ocen Peugeot 605 (59) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Wali tutaj w oczy pompa elektronicznego wspomagania hamowania typu bendix, jeśli pedał robi się jak w ciągniku bez sprężania, to jest twardy, albo gdy zapiecze się przekaźnik pedał mięciutki jak ciepłe masło to 100% wina przekaźnika, jest on przy lewym przednim lole u dołu narażony na wodę, zalanie jak już pisałem wcześniej, koszt wymiany w moim przypadku 120 złociszy, można wymienić ten cały sprzęt na normalne ludzkie servo z tym że trzeba...
~tomasz_banaszek@op.pl
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Awaria stacyjki, konieczna była wymiana.Pęknięty przewód od pompy wody. Reszta to sprawy eksploatacyjne: końcówki drązków, stabilizatory, tuleja, amortyzatory, prawa półoś, oleje. Mój był bardzo zaniedbany i pewnie dlatego musiałem przy nim porobić, ale teraz absolutnie nic się nie dzieje a jeżdzę naprawdę dużo. Radzę unikać serwisu bo jest drogi, ale przestrzegam też przed partaczami, ja wymieniłem pompę wody a pęknięty był przewód...
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Poważne ustarki nie zdarzają się zbyt często pod jednym warunkiem że kupimy auto nie dobite i będziemy się z nim należycie obchodzić. W najbogatszych wersjach szwankuję po pewnym czasie układ elektroniczny sterujący regulacją zawieszenia oraz zdarzają się pęknięcia poduszek amortyzatorów
~Peugeot_605_SVDT_>12Rownikow
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Przy takim przebiegu procz wymiany tego, co trzeba przy przejechaniu okreslonej liczby km i co jest zalecane przez producenta to raz tylko nawalila pompa wspomagania hamulcow. Uwazam, ze to i tak super wynik, a ta awaria to typowe niedomaganie tego roku produkcji.
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
Zero jakichkolwiek poważnych usterek lubie dynamiczna i wygodna jazdę często wiec jadę na wyższych obrotach itd i nigdy mnie nie zawiódł ten samochodzik ani nie spędził u mechanika nawet 1 godziny (oprócz 1 dnia gdy mu zakładano gaz;D)
~mcprzemo2@o2.pl
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
z poważnych usterek to padła mi pompa wtryskowa spory wydatek ok 1000zł no i turbina jest turbiną chyba tylko z nazwy..też dośc droga sprawa dlatego nie regenerowałem narazie,ale raczej trzeba, żeby mieć start z polonezami na światłach;P ocena 4--
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Max ocena z powodu niskiej ceny ogolnie auta. Zawsze mozna sprzedac go na szrot albo na czesci. Skoro caly silnik kosztuje 2.8tys. to nie wiem jaka powazna usterka moglaby zmienic ta ocene. Tym bardziej, ze nie jest to moja 1 605.
~s.k.
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Raz zdarzylo sie ze w trasie pekl pasek klinowy napedzajacy alternator, wspomaganie, klime; ale to byla wina oszczednosci - przy wymianie paska nie byl zmnieniony napinacz a to on wlasnie sie zatarl powodujac zerwanie paska.
~Faralun
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jeżeli chodzi o paważne usterki to cóż jaki samochód z 91 roku ich nie ma jak np wymiana przegubów czy pompy paliwowej oraz poduszek silnika jednak częsci bardzo tanie i prosta wymiana
Dziennik kosztów dla Peugeot 605
13,0
~egon
Sedan 3.0 167KM 123kW
Unikać ABS-u z pompą wspomagania hamulcowego typu BENDIX - straszne dziadostwo, francuzi szybko się z tego wycofali w pózniejszych modelach zastosowali układ Boscha.