Lista ocen Peugeot 605 (62) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Niestety tutaj 605 ma pare newralgicznych punktów nie są one poważne ale mogą nieraz wkurzyć Elektryka jak we francuzach bywa lubi spłatać czasem figla szwankuje podnoszenie szyb czasem także immobiliser który w skrajnych przypadkach może rozładować akumulator nawalają także niektóre wskaźniki na tablicy rozdzielczej u mnie akurat wskaźnik paliwa trzeba czasem zdemontować tablice rozdzielczą i przeczyścić zaśniedziałe elementy kolejną...
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
Francuzki samochód juz te roczniki miały dużo elektroniki no i to ma swoje konsekwencje padł mi zamek w lewych drzwiach ale zawsze mam prawe;d tzn zamek nie reaguje na kluczyk w lewych drzwiach a jeszcze gdy wkładka działała to i tak musiałem odłączyć central z tych drzwi bo gdy ja zamykałem on się otwierał i tak cały czas no ale 2h zabawy i już działa;d no i pompa paliwa działała na krótko a impulsu nie dostawała;/ bo spalił sie przekaźnik...
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Mialem 5 aut. to jest 5. Nie moge sie zgodzic z opinia, ze peugeot psuje sie bardziej od bmw czy audi. Moge jedynie potwierdzic, ze trudniejsza jest lokalizacja usterki, natomiast o wiele TANSZA koncowa naprawa. silnik 3.0 kosztuje max 2.800zl proponuje poszukac silnika do bmw 5. jakiegokolwiek. a zareczam, ze psuje sie tak samo. tym bardziej, ze w pezocie jest WIELE niemieckich podzespolow. BRAK RDZY.
~kierowca 605-tki
Sedan 3.0 167KM 123kW
w tej kwesti niejest dobrze.. bolaczka wszystkich francuzow chyba!zepsuc sie moze wszystko(podaje na wlasnym przykladzie) od termometru poprzez czujnik abs,obydwie klamki tylnych drzwi,silniczek wycieraczek po pompe paliwa.mozna jeszcze dodac wyswietlacz poziomu paliwa, pozycjoner szkrzyni biegow,podgrzewane spryskiwacze.troche tego jest:(
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Zwykle są to jakieś pierdoły do 50 pln, zauważyłem ze pasażerowie którzy jadą pierwszy raz w amoku szukania klamki wyrywają grzybki do odblokowywania drzwi :D hehehe, jakieś żarówki wewnątrz pojazdu to standard, koszt ok 1zł za sztukę... Na zimę proponuję sprawdzić stan świec żarowych akumulatora i klocków ham...
~janusz_rudnik@carrefour.com
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
przew. gumowy wody, alarm, zasniedziałe końcówki w zamku centralnym, napinacz paska alternatora( za mała średnica łożyska- ale można bez niego jechać dalej) światło wewnętrzne, pękanie przewodu paliwowego-zasysanie powietrza i pusty filtr paliwa - Stop samochodu,przyżułcanie reflektorów przednich, tłumik
~TK. email: big_kop@wp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
instalacja elektryczna musi być utrzymywana w nienagannym stanie (połączenia w kostkach) i to trzeba zrobić po kupieniu używanego - fachowo. Piszczy wspomaganie kierownicy w położeniu krańcowym, co parę lat należy wymienić przeguby kolumny kierowniczej; sprzęgło twarde (dla pań), wycieraczki trochę za wolne
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
Auto kupiłem z przebiegiem 300 000 km od tzw. "mordercy" za 2500 zł więc nie dziwi mnie to że drobne usterki wychodzą na światło dzienne, mimo to jestem w miarę zadowolony, fakt faktem lubi denerwować i psuć nerwy. (szczególnie bezpieczniki lubią się przepalać)
~Peugeot_605_SVDT_>12Rownikow
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Daje najwyzsza note ze wzgledu na wiek i duzy przebieg kilometrow. Usterki jednak sie pojawily przez ten czas: elektryka szyb, lusterek i niedzialajacy obrotomierz, do wymiany czujnik temperatury. Wszystkie one pojawily sie tylko pojedynczo. Nie powtarzaly sie.
~Rafi
Sedan 2.0 121KM 89kW
Główną bolączką tych aut jest alektryka, problem tkwi zazwyczaj w zaśniedziałych kostakach ( ich wykonanie zdecydowanie poprawiono w poliftingowych modelach), do tego zacinające się zamki, ogólnie auto ma już swoje lata wiec ma prawo coś się zepsuć.