Oceny Peugeot 505

3 oceny

Najnowsze oceny Peugeot 505

~jantor1@tlen.pl
Kombi 2.2 114KM 84kW
to bardzo solidna i przemyslana konstrukcja.takich aut juz nie produkuja i ani mysle go sprzedac-a mialem wiele propozycji.auto wzbudza podziw i nic w tym dziwnego.nie ma zadnego porownania z tym zlomem jaki obecnie opuszcza fabryki.mam wszystkie dokumenty od opuszczenia fabryki.wszystko co zostalo wymienione,to czesci eksploatacyjne-zadnych awarii z wyjatkiem przelacznika podnoszenia szyby kierowcy.stan idealny.niech ktos pokaze mi auto,ktore...
~Kamil Winiarski voodooman1@o2.pl
Sedan 2.3 TD 80KM 59kW
tak ogólnie to nienarzekam pozatym że części są drogie o ile woogóle moizna je skądś zdobyć bo jak u mnie na podkarpaciu to w większości szrrotów co zjechałem to znalazłem jedynie lusterko boczne, czy poidnościk szyby. więc cóż tu mówic.. auto jak dla mnie jest super ilośc miejscxa w srodku bardzo zadowala, zużycie w normie, i osiągi równiez jak na auto dwudziestoparoletnie sa wspaniałe. i to dzięki mojemu ojcu który równiez zaprezentował...
~radzion
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
W tej chwili tanie, niezawodne, malo psujace sie auto. Moze doskonale sluzyc do ciagniecia przyczepy. Dobre wyposazenie elektryczne. Niezawodny diesel. Bardzo wygodne, wielkie fotele. Niesamowity komfort podrozowania, szczegolnie na dlugich trasach.
~sekmie@tlen.pl
Sedan 1.6 50KM 37kW
Mimo wszystko kocham to auto, bo jestem do niego bardoz przywiązany. Te niecodzienne zachowania pozwalają mu być wyjątkowym i niepowtarzalnym. Czasami jego praca przypomina mi sceny z filmu "60 sekund´ gdzie "Eleanor" po zbiciu bocznego lusterka traci obroty i gaśnie. Podobnie jest z moim Peugeocikiem, ale nie zamieniłbym go na żadne inne auto (no chyba, że Ford Mustang). POzdrawiam. PS: idę dziś z nim do mechanika. Ciekawe czy będzie...
~lakilukk@wp.pl
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
to moja druga 505-tka, tym samochodem nie da sie po prostu jezdzic, za to mozna go bardzo polubic; wszystkich zainteresowanych zlotem milosnikow i uzytkownikow Peugeot´a 505 prosze o kontakt: lakilukk@wp.pl
~WickEdd
Sedan 2.0 97KM 71kW
Ogolnie swietne auto na codzienny uzytek jak i do dalszych wojazy. Wygodne siedzenie nie mecza ani kerowcy ani pasazerow. Jedyna wada jest karoseria ktora nie byla w tamtym czasie zabezpieczana przeciw korozji i teraz co moge to latam ale ogolnie zaluje ze jestem 3 wlascicielem i nie kupilem go w lepszym stanie.
~Bywcia
Sedan 2.5 D 69KM 51kW
Jest to Francuska limuzyna z początku lat ´80. Jest stosunkowo niezawodna, jeździ się nim lepiej niż niejednym nowym samochodem, wszystkie detale są dopracowane. Mocne silniki to atut tego samochodu. No i jest duży.
3,7
~true_loppo@wp.pl
Sedan 2.8 GTI V6 143KM 105kW
Z pewna niesmialoscia dokonywalem zakupu tego samochodu - ale uwielbiam niepowtarzalne egzemplarze. Jazda nim to prawdziwa przyjemnosc. Przed awaria skrzyni biegow nigdy nie zastanawialem sie czy gdzies dojade - no moze zastanowil bym sie czy Madryt jest w zasiegu :) bez przegladu auta. Obecnie z instalacja gazowa jest bardzo ekonomiczny i bardzo wygodny - no i baaaardzo dynamiczny - w koncu to 180 kM :)
~Voltusinfo@poczta.onet.pl
Kombi 2.5 D 70KM 51kW
Posiadam dwa modele tego auta :limuzynę i kombi Ten pierwszy od 10 lat i przejechałem mim 500 tyś km a silnik jeszcze jest fabrycznie nierozkręcany pali ok 8l/100 rekord na trasie 5,5l/100 silnik trochę cieknie ale nie chcę go rozbierać Kombi ma 650kg + 5 osób i dość głośny most za to doskonełą ładeowność i max miejsca doskonałe auto zważywsz na stosunek jakości do ceny
~donatzamiara@wp.pl
Sedan 2.5 D 69KM 51kW
kiedy jeżdziłem maluchem wyobrażałem sobie jak to będzie kiedy kupię duże i dobre auto. Patrzyłem zazdrośnie na wszystkich szczęściarzy. "Chorowałem" też na "beczkę" ale odkąd mam 505 patrzę na to mercedesa nieco z góry. jeśli ktoś kocha to auto i dba o nie, to ono odwdzięczy się miłym i bezawaryjnym użytkowaniem.