Lista ocen Peugeot 407 (364) - Całokształt

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luu
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Auto warte uwagi, ale niestety posiada kilka poważnych wad: 1) Ciasne wnętrze z tyłu 2) Mały bagażnik 3) brak guzika AC od klimatyzacji- aby ja dezaktywować trzeba grzebać w komputerze pokładowym- co niepotrzebnie absorbuje uwagę kierowcy. Zalety: Niezawodny silnik, cena w relacji do tego co auto oferuje, dobre materialy wykonczeniowe (lepsze niz w VW pasacie b6/b7, ale nieco gorzej spasowane)
~Konrad
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Peugeot - tylko i aż. Ogólnie nie jest złym autem, jednak chyba trochę niedopracowanym. Oferuje niewiele miejsca, jest słabo wyciszony, zawieszenie tylne pracuje dość głośno a silnik wyje przy większych prędkościach na autostradzie. Z drugiej strony - dla kierowcy i pasażera przy niedużych prędkościach (do setki) dość wygodny,cichy i ładny. Ma swoje niedoróbki ale to auto budżetowe a nie marka premium.
~andrzej32malbork
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Peugeot 407 to dojrzała konstrukcja, raczej wolna od poważnych wad. Komfortowe zawieszenie, elastyczny i oszczędny silnik (dynamika nie jest jego mocną stroną - chodzi oczywiście o 1,6 Hdi). Duże znaczenie ma odpowiednia eksploatacja (dobre ASO, właściwy olej INEO ECS 5W30 ze względu na filtr DPF i dobrej jakości paliwo). Zadbany egzemplarz na pewno się odwdzięczy bezproblemową eksploatacją.
~Paweł M.
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jest mój I francuz, teoretycznie nic nie można mu zarzucić, ale.. miałem 4 BMK-i, i muszę powiedzieć że do niemieckich aut temu pojazdowi jeszcze wiele brakuje. Układ jezdny, dopracowanie szczegółów wnętrza, niemiecka ergonomia. Przestrzegam wszystkich posiadaczy BMW,Audi,Mercedes, którzy pójdą za tzw rozsądkiem \"ceny\" że za te same pieniądze będzie o kilka lat młodszy \"francuz\" - nie róbcie tego!!!
~M.
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
jestem zadowlony z tego samochodu.miły dla oka,szczególnie w czarnym kolorze. duzy , wygodny dobry w trasie- wystarczająca moc.po nacisnieciu pedalu gazu, silnik dostaje kilka dodatkowych koni(nie pamietam jak ta funkcja sie nazywa). w mieście dają znać gabaryty.niskie spalanie.uwaga na niskie zawieszenie.silnik 1,6 zadziwiająco sprawny ( ale jeżdzilem i takimi co nie miały wyst. mocy ?!)
~bkw_brw
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
ogolnie polecam wszystkim ten samochod dla ktorych liczy sie wygoda oryginalny wyglad (dosc juz tych VW,BMW,AUDI na naszych drogach) Dla tych ktorzy jezdza duzo po miescie i liczy sie spalanie polecam wersje z silnikiem 1,6Hdi dla klientow ktorzy maja duzo jazdy po trasach polecam 2,0 hdi no to zycze wszystkim udanego zakupu 407 ajćć zapraszam tez na zloty klubu peugeot polska.
~misiojad@onet. eu
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
W życiu nie jeździłem tak beznadziejnym samochodem. Zwłaszcza, że poprzedni Peugeot 406 służył mi 10 lat i podobnie jak 405 kleił się do szosy. Za to 407 kupionego w salonie cudem (ale ze stratą ponad 20 tys. zł.) sprzedałem po pół roku! Auto awaryjne, nieprzyjemne w prowadzeniu, nie dające żadnego poczucia kontroli i bezpieczeństwa na drodze (chyba dlatego ESP nie można wyłączyć powyżej 50/godz.)
~umcus
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Super auto rodzinne, bardzo bezpieczne - 9 poduszek, ESP, ABS, doskonałe zawieszenie, bardzo dobrze wyposażone - tzw. full opcja bez skóry na siedzeniach (czego wcale nie żałuję), od ksenonów przez wbudowane zasłony przeciwsłoneczne na tylne drzwi i szybę i lusterko samościemniające się po nawigację i fotele elektrycznie podgrzewane i regulowane. Czego chcieć więcej? Może jeszcze mocniejszego silnika..
~Romer15
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Kupiłem bo spodobał mi się design, jedyna wada to Salon Peugota i jego serwis. Tak skandalicznego traktowania jeszcze nigdy nie przeżyłem pod inną marką. Nieco mniej uwag do serwisu ale tam też Peugotowi brakuję choćby np. do Renault-a. Samochód nic nie winien, to raczej ludzie którzy powiini dbać o prawidłowy wizerunek marki powodują że za 6 miesięcy sprzedaję 407 i już nie wracam do tej firmy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407
7,6
9,1
11,5
~Pierwszyfrancuz
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Ogólnie klasyczne wnętrze ujęte w miłym dla oka opakowaniu, chociaż mogli się połakomić o troszeczkę agresywniejsze linie jak w lagunie gt. Ma trochę kaprysów, ale niezbyt męczących. Wygodne autko z potencjałem gdy jest potrzebny, rdzą nie zalatuje, silnik przyjemnie mruczy choć najtańszy w utrzymaniu nie jest ale każdego przeciętnego człowieka stać bez bez głodowania :).