Lista ocen Peugeot 407 (364) - Całokształt

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek z Janek
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Po udanym modelu 406 Peugeot stworzył godnego następcę który jest dopracowany i swym wylądem oraz niezawodnością przyciąga uwagę, a wszystko to za bardzo rozsądną cenę jeśli chodzi o samochody używane. Zrobiłem tym autem 50tys km w daw lata i jak na razie za te pieniądze nic lepszego na rynku nie widzę. Ciekawe jak się sprawdzi nowy model.
~kiostry
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
naprawde fajny samochodzik, dosc pakowny i niezawodny, silnik naprawde swietny- zwinny i oszczedny, siedzenia wygodne, super sie prowadzi.., srodek wykonany z dobrych materialow (oprocz mieszka skrzyni biegow;).., sa tam jakies male niedociagniecia, ale nie wplywaja one na konfort jazdy im wiekszy przebieg tym mniej sie na nie zwraca uwage.
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Pojazd nadaje się tylko do wymiany, nie wiem czy zaufam kiedykolwiek tej marce. Na dzień dzisiejszy jazda nim jest wręcz niebezpieczna. Zgłosiłem telefonicznie i na piśmie, ale wg serwisu powinienem czekać 14 dni na odpowiedz! Mam nadzieję, że w tym czasie dotrę do Peugeot Polska, jeśli nie to do Francji jeśli ten pojazd wcześniej mnie nie zabije.
~Karol
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Bardzo dobry silnik (troche wolno działa elektroniczna przepustnica ale wyreguluje sie z czasem), zawieszenie najlepsze jakie mialem w samochodzie..rewelacja. Bardzo dobrze wykonany (lepiej niz Laguna i Mondeo) Swietne opony (P7 nikt nie oszczedzał). Swietne ksenony. Generalnie najlepsze auto jakie mialem..a mialem ich sporo lącznie z BMW 7.
~Doktor35
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Gdyby był cichszy, miał 6 bieg i troszeczkę większy bagażnik to dałbym 5 gwiazdek. I nic nie stoi na przeszkodzie żeby ten silnik troszeczkę mniej palił benzyny. W samochodzie mam zamontowaną instalacje gazową więc koszt przejechania 100 km nie jest duży ale gdybym miał podróżować tylko na benzynie to już nie było by tak kolorowo .
~Maybach
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Prawdziwy humorzasty lew. Aktualnie cieszy już nowego właściciela. To nie jest zły samochód, ale niestety bardzo niepraktyczny w szczególności przy dużej ilości jazdy miejskiej - ogromne gabaryty, bardzo mały promień skrętu, duży diesel, problemy z EGRami, pakowanie czegokolwiek do bagażnika. W trasie za to nigdy mnie nie zawiódł.
~Anna
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Autko fajne. Nie powala co prawda na kolana ale mam go od roku i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona. Autko jeździ w bardzo długie trasy i mogę powiedzieć że jest wygodne. Spalanie też jest niskie. Póki co miałam tylko problem z wężem od turbo co nie było drogie w naprawie. Autko fajnie przyspiesza. Naprawdę polecam.
~1nf1n1t3
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Ogółem auto godne polecenia pod warunkiem, że poprzednik dbał o stan techniczny - ilość różnych pierdół do zrobienia bo niechlujnym użytkowniku może zniechęcić na zawsze do francuzów (poprzednio miałem Citroena Xsarę II oraz Citroena C4). Denerwuje zbyt długi przód, czasami łatwo zahaczyć o kraweżnik/śpiący policjant.
~mARk
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Ja usunołem FAP-a ponieważ po przejechaniu ok 160 tys zaczynają sie z tym problemy regeneracja kosztuje kilka tys. a usuniecie ok 1500 zł i do tego warto CHIPa zrobic, poprawa jazdy niesamowita - 2.0 HDI siadają - oczywiscie fabryczne :), dwumas oraz sprzegło w 1.6 HDI wytrzymałe u mnie jest w b.dobrym stanie a ma juz 170tys km.
~Bartek M
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Był to mój pierwszy i jak na razie ostatni francuz. Samochód pełen sprzeczność bardzo komfortowy, cichy, bogato wyposażony, dość dynamiczny natomiast z druga strona poważne usterki, których przyczyn nikt nie wykrył. Nie wiem co sądzić o tym aucie. Był to najlepszy a zarazem najgorszy samochód jaki posiadałem.