Lista ocen Peugeot 407 (290) - Widoczność

Na liście zabraknie 293 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aquitaine
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Sedan - jedyny mankament to wysunięte słupki przednie, które zasłaniają widok. Przy skręcie w lewo mogą zasłonić pieszych wchodzących na pasy od wewnętrznej strony zakrętu. Można się spokojnie przyzwyczaić. Kombi - wyraźnie gorsza widoczność do tyłu.
~Andy
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
No cóż, z przodu bardzo dobra, z tyłu to już gorzej, no ale wiadaomo jak się chce miec ładną sylwetkę to nie sawsze idzie to w parze z widocznością. Dla nie umiejacych wyczuć auta (ja nie mam problemów z parkowaniem) są przecież czujniki.
~Darek S
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Szerokie słupki A trochę przeszkadzają. Dobra widoczność do tyłu dzięki trójkątnym szybom tylno-bocznym (w SW). Dodatkowo czujnik cofania doskonale sprawdza się w kombi. Przód pomimo swojej długości i braku widoczności jest dobrze wyczuwalny.
~Bamse
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Przy aucie tych gabarytów nie ma co liczyć na idealną widoczność w każdych warunkach, ale jest naprawdę dobrze. Zresztą czujniki parkowania z tyłu zapewniają komfort psychiczny przy cięższych warunkach widoczności z tyłu pojazdu.
~zagrom
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
widocznosc jest dobra, jednak co mnie najbardziej denerwuje to szerokosc przednich bocznych slopkow - sa olbrzymie!!!! Peugeot aby choc troszke odciazyc kierowce dolozyl leflektory doswietlajace zakrety - ale w opcji!!!!!
~Tomasz B.
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Widocznosc ze srodka jest bardzo dobra, ale lusterka mogly by byc nieco wieksze. No i mogly by sie skladac. Samochod jest duzy i brak skladanych lusterek czesto jest problemem. Zwlaszcza na ciasnych parkingach.
~ROMEK 65 - 407 SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Widoczność we wszystkie kierunki dobra i jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to duży martwy kąt po bokach i małe lusterka .Panoramiczny dach!!! podnosi jednak ogólną ocenę choć trochę ponarzekałem wcześniej.
~PIATEK
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Czujka cofania koniecznoscia. Przydalaby sie jeszcze z przodu. Dosc uciazliwy slupek laczacy drzwi i przednia szybe. Rewelacja na drodze i za to ´5´ - praktyczny brak martwej strefy, oswietlenie (nie mam ksenonow) ok.
~fistacho
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przód i na boki ok, do tyłu trochę gorzej, wsteczne lusterko spłaszcza obraz, (maluch we wstecznym lusterku wygląda jak lamborgini), trochę to denerwuje, ale za to boczne lusterka rewelka mają skłonność do rozjaśniania obrazu.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Błażej
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Niektórzy narzekają, że długa maska powoduje problemy z parkowaniem i często podobno kończy się to obcierkami. Ja szczerze powiedziawszy nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z innymi autami.