Lista ocen Peugeot 407 (290) - Widoczność

Na liście zabraknie 293 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HaysTo
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
To z pewnością jedna z największych wad tego auta. Słupki C i D zawsze są szersze w sedanach, ale tu to po prostu jakąś tragedia. Do przodu widoczność taka sobie. Słupki A i B również mogłyby być cieńsze. Do tego wycieraczki, które działają od środka do zewnątrz, powodują, że podczas deszczu widoczność nam się zmniejsza o pas wody przy słupkach z przodu.
~axl
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Trochę mało widać we wstecznym lusterku wewnętrznym ale w zasadzie korzystam z zewnętrznych a przy cofaniu idealnie spisują sie czujniki więc nie ma problemów. Parkowanie przodem to już inna sprawa bo trzeba mieć wyczucie do długiej maski ale zakładam czujniki więc będzie ok. Rewelacyjna jest za to widoczność do góry przez szklany dach :-)
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogólnie zła, ale najgorsze jest to że górna krawędź szyby przedniej tak poprowadzono, że na naszych skrzyżowaniach zmiany świateł nie widać chyba, że leży się na kierownicy równocześnie zadzierając głowę, lub połową maski zajmuje się przejście dla pieszych a światła obserwuje się przez panoramiczny dach. Za to maska przednia i szyba wyglądają imponująco.
~Patryk
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Auto jest długie, ale widoczność do tyłu jest bardzo dobra. Duże lusterka, duża tylna szyba ułatwiają parkowanie. Z widocznością do przodu nie jest już tak kolorowo. Długi przód, ciężki do wyczucia jeśli chodzi o parkowanie. Przednia szyba jest poprowadzona daleko od oczu kierowcy, przez co widoczność zasłaniają słupki
~AdiKas
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Wielka szyba, szyberdach i świetna widoczność w czasie jazdy. W czasie manewrów szerokie słupki czasem płataja figle, ale jest to wada większości aut. Bez czujników parkowania było by ciężko w tym aucie parkować. To auto jest dłuższe od wersji Kombi! Długi przód, maski w ogóle nie widać. Widoczność do tyłu, jak na coupe jest super!
~Couto
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Każdy pisze o przednich słupkach i to prawda. Jednak nie oczekujmy od super wyglądającego auta, że zapewni nam jednocześnie widoczność jak w akwarium. Coś za coś. Warto uważać na dojazdy do krawężników (lepiej parkować tyłem) ponieważ przód ma niski zwis i można zostawić zderzak. Z tyłu przydają się czujniki parkowania.
~cd407SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Lustrka boczne kiepskie, za małe i trochę ograniczające widoczność, duzy "martwy punkt" ale to może tylko moje odczucie, w Lagunie II było dużo, dużo, duzo lepjej. Trochę przysłaniają widoczność przednie słupki no ale gdzieś muszą być. Po zainstalowaniu czujników radarowych na przód i tył problemów z parkowaniem nie ma.
~xxx
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Największa bolączka tego auta. Długi przód bardzo wkurza przy włączaniu się do ruchu, widoczność do tyłu ogranicza sie do tego że jesteś w stanie zauważyć że jedzie za tobą auto, lub nie. Czujniki parkowania ratują ten samochód. Na plus przyciemnione szyby fabrycznie nawet na przednich drzwiach.
~Przem
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Lusterka malutkie jak na takie gabaryty samochodu - niemniej da się przyzwyczaić. Jest to kombi więc z tyłu widoczność jak zawsze - nieco utrudniona. Z przodu jest ok, mogłoby być lepiej. W porównaniu do innych aut. Bardzo długi zwis przedni, niskie zawieszenie skutecznie utrudnia parkowanie przodem.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukstar85
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Co tu dużo mówić, Dużo lepiej niż vw, fordy, skody... Dużo miejsca z przodu, z tyłu mało jak na takie auto ale spokojnie można przewieźć pasażerów. Kupiłem to auto z zamiarem przewozu 2 osób i psa a to tego to auto pasuje rewelacyjnie. Gdyby nie pies to pewnie zakupiłbym wersje coupe.