Lista ocen Peugeot 406 (510) - Całokształt

Na liście zabraknie 443 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luniopl
Coupe 3.0 V6 24V 207KM 152kW
świetne autko. zawsze było moim marzeniem a teraz znalazło sie w moim zasięgu finansowym. piękna linia połączona z mruczącym silnikiem v6. bardzo wygodne. dużo przestrzeni zarówno dla pasażerów, kierowcy jak i ewentualnego bagażu. Dużo bajerów - u mnie większość wymaga naprawy:p Warte napewno każdej władowanej w niego złotówki przy doprowadzaniu go do ideału. Polecam tym którzy lubią unikatowe autka. Frajda z jazdy niesamowita...
~chrupek25@wp.pl
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Wersja coupé powinna kojarzyć się z wysublimowaną, elegancką, a zarazem sportową i pełną dynamizmu linią nadwozia oraz niepospolitymi osiągami i luksusowym wyposażeniem. Takie właśnie jest 406 Coupé. Oczywiście tak jak inne auta z \"najwyższej półki\", Peugeot 406 Coupé pozostaje dla zdecydowanej większości z nas obiektem porządania. Ale czasem dobrze jest pomarzyć, gdyż marzenia często przeradzają się w rzeczywistość.
~406 SV
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jeździłem róźnymi samochodami, ale to co daje ta 406 przechodzi wszelkie oczekiwania. Normalnym dla mnie jest , że przy tym roczniku trzeba coś naprawić wymienić.O auto teżtrzeba dbać!! A nie jak niektórzy jeżdzą aż padnie a potem narzekają i sprzedają kolejnym zachwalając \"stan igła\", a potem ci następni złożeczą jaki to szajs kupili na literę F.... Wszystki maniakom PSA i tym co nie chcą pancerwagena gorąco polecam!!!
~wojdud5@op.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Najfajniejszy z tego samochodu to motor, daje sporo radości z jazdy:) potem w kolejności jest wnętrze dla 4 osób na trasę w sam raz, następnie blacharka po 9 latach małe ogniska na tylnej klapie koło lamp i zawieszenie. Elektryka i elektronika to dno szczególnie zimą. Zależy co kto lubi, jeśli ma sie garaż i jakieś pojęcie o samochodach to smiało mozna kupować, dobrze zadbany Pug bedzie śmigał jeszcze długie lata.
~drtz
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
nie jest to auto moich marzen, moim zdaniem nie ma "duszy", auto dla spokojnego kierowcy, rewelacyjne na trase, uwielbiam je za tankowanie co 1200km, calkowicie daremny poziom wyposarzenia (wersja ST przed podciagniem wypasu chyba w 2001)-takiego golasa nie bylo w ofercie nigdzie w europie zachodniej - brak klimy, korbki z tylu, brak halogenow, wykladziny klapy bagaznikia, lusterek w kolorze nadwozia-jak na ta klase porazka!
~Adam406
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jeżeli mój 406 byłby BIAŁY i z silnikiem V6 to byłbym w 7 niebie, niestety jest słabszy silnik i inny kolor, ale nie narzekam, piękna linia, niezłe osiągi (215km/h na V-power 99) wart pięniędzy które trzeba za niego zapłacić, poczekam na nowy model, zobaczymy co zaproponują, mamnadzieje ze zachowa swój lekko sportowy charakter i nie będzie robiony na jedno kopyto stylistyczne jak 307, 607 i 807, teraz wygląda lepiej:)
~michał
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
auto rewelacyjne. nie wiem jak można krytykowac ten samochód ale to wynika może z debilnego użytkowania ludzi którzy zajechali by suszarke. miałem 12 samochodów, handluje autami i widziałem wiele. tanie w utrzymaniu jak wiekszosc europejskich aut, świetne prowadzenie, wygoda. jedyny minus to dosc duze spalanie ale jedyna awaria silnikowa moze byc cewka (kilkaset zł). elektronika spokoj bo tonie 407.
~gozdziej
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Świetny samochód, wygodny pakowany i bezawaryjny. Jeżdżę nim dwa lata i nic poważnego się nie zepsuło. Jestem zadowolony bo poprzednia była alfa romeo która jednak więcej kosztowała jeżeli chodzi o wymiany części, tu natomiast może jest mniej lansu, ale za to jazda polegająca na wymianie części eksploatacyjnych co 10tyś.km i lanie paliwa jest kojąca, dzięki temu mniej stresu = ogromna przyjemność.
~lanz
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra propozycja dla ludzi z niewielkimi pieniędzmi. To jedno z ostatnich aut które miało się sprzedać i dłuugo jeżdzić. Materiały są przyzwoitej jakości; przy dbałości o hamulce, olej itp nie zdażają się komputerowe niespodzianki zmuszająca do bankructwa w serwisie. Auto jest stworzone do niezawodnego jeżdżenie i to będę podkreślał. Nie rdzewieje - to auto bylo w calości ocynkowane!!!!

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lovingwoody@gmail.com
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
za taką cenę polecam kupić ten samochód.Moje było serwisowane w ASO,jedyne czesci powazne jakie wymieniałem niedawno,to wtryski i kilka części w turbinie,lecz przy tak wielkim przebiegu to normalne.Dzisiaj przy takim przebiegu auto chodzi bez zarzutu.Dynamika jazdy,komfort w takiej klasie i za taką cene bez porównania.Jestem pewien ze przejeżdżę tym samochodzikiem jeszcze raz tyle.Polecam gorąco!!