Lista ocen Peugeot 406 (330) - Ergonomia

Na liście zabraknie 623 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Wszystko bardzo dobrze poukładane.Według mnie nawet lepiej niż w wersji po lifcie...Wycieraczka tylnej szyby trochę psuje wizerunek tego samochodu,ale w zimie jest naprawdę bardzo przydatna...
~VOYTEC
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Wachałem się przed zakupem tego auta, ponieważ kolega powiedział mi, że "nie może zanleżć sobie miejsca" Przesiadłem się ze skody do tego samochodu i ... nie wsiadę więcej do oktawi....
~Gajusz
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Wszystkie układy sterowania rozmiesczone logicznie i łatwo dostępne, wskaźniki czytelne i dobrze podświetlone, pokrętła dobrze dopracowane, jedynie regulacja ustawienia świateł gorzej "wyczuwalna"
~audiman
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Wszystko doskonale rozmieszczone,baardzo prosta obsługa komputera i wszyskich funkcji-jeszcze wygodniej z kierownicy!!Materiały użyte do wykończenia są miłe i miękkie w dotyku!!Nie to co w Sharanie z 2002r!!
~Robur
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
wszystkie przełączniki zgrupowane są logicznie i przejrzyście, a zegary nocą b. ładnie podświetlone na czerwony kolor, którego natężenie można płynnie zmieniać, aż prawie do całkowitego ściemnienia
~Marcin mklis@interia.pl
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
przeciętne jak na francuza fotele ( np 307 na wygodniejsze ) za mało miejsca na drobiazgi ( kupiłem sobie schowek zamiast popielniczki nie jest bardzo drogi - polecam) Brak klimatyzacji w schowku
~Vyoor
Coupe 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Największa wada to mało wygodne miejsce na kubki. Przy zamontowanym podłokietniku napoju nie da się umieścić praktycznie nigdzie. Reszta bez większych zastrzeżeń.
~Luniopl
Coupe 3.0 V6 24V 207KM 152kW
wszystko pod ręką. Mogli zastosowć inne sterowanie radiem w kierownicy, manetka jest dosyć nie wygodna-u mnie się już wyrobiła i nie działa zawsze tak jak bym chciał.
~gozdziej
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Nie ma żadnych problemów z rozszyfrowaniem jakiegokolwiek przycisku. Bardzo miła jest kierownica wielofunkcyjna dzięki której właściwie nie trzeba odrywać rak od kierownicy.

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
15 lat a jestem pod wrażeniem, wszystko gdzie być powinno - sterowanie radiem przy kierownicy, tempomat również. Klimatronik czytelny i banalny w obsłudze - wielki + za ergonomię.