Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW 2001-2005 (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peugeot_po_raz_pierwszy_i_ostatni
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Sterowanie radiem przy kierownicy jest wypróbowanym i dobrym rozwiązaniem. Obsługa automatycznej klimatyzacji może nastręczac problemy (np. przy nagłej konieczności zamknięcia dopływu powietrza z zewnątrz i dużym ruchu na drodze trudno jest się wpatrywać w urządzenie umieszczone bardzo nisko, w poszukiwaniu właściwego przycisku). Przednie sportowe fotele w wersji XSI świetnie wyprofilowane, tylna kanapa wypada pod tym względem dużo gorzej,...
~Krzych
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Celująco. Bardzo wygodny, świetnie wyprofilowane fotele, a w schowkach można bawić się w chowanego! Znakomicie zdają egzamin podłokietniki w fotelach kierowcy i pasażera. Kilka prostych a bardzo pożytecznych rozwiązań, jak centralny schowek na okulary pod sufitem, klimatyzowany schowek w desce rozdzielczej, szuflady pod fotelami... Powini za to dostać Nobla. Jedyny (malutki) minus - ustawienia nawiewu/klimatyzacji są słabo widoczne przy jasnym...
~Maciej197272
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Na ergonomię nie narzekam-wszystkie przełączniki są rozmieszczone we właściwych miejscach i ich odnajdywanie jest wprost intuicyjne i sprawia dużą przyjemność.Można przy tym śmiało nie odrywać wzroku od kierunku jazdy co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa na drodze.ogólnie-ergonomia na wysokim poziomie-doskonały konkurent dla golfa 4 i 5!
~Gahan
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Fajna kierownica z auminiowymio wstawkami przypominającymi manetki do zmiany biegów, świetna rzecz. Nawigacja w słoneczne dni nie widoczna ale moim zdaniem umieszczona w najlepszym z możliwych miejsc. Radiotelefon - polecam !!!. Generalnie ergonomia 4 plus
~Katarzyna
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
ogólnie same plusy, jedyna uwaga to miejsca na napoje - po wstawieniu czegokolwiek niewygodny dostęp do hamulca ręcznego; bardzo wygodne fotele choć brak regulacji odcinka lędźwiowego, wygodne zagłówki, polecam podłokietniki
~wiktor_wpr
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Wszystkie przełączniki pod ręką. Kieszeń na drobiazgi pod radiem, schowki itp umiejscowione dobrze. Jedyny minus to umiejscowienie gniazda zapalniczki. Na pewno można by go umieścic w lepszym miesjcu.
~vvv
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Doskonale, gdyby nie klakson. Poprzednio jeździłem francuzami, które miały przycisk w dźwigience świateł i do dziś najpier cisnę dzigienkę a potem kierownicę:)
~Wojtek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Nieudany jest tylko joystick sterowania radia pod kierownicą, ale w końcu mozna go ignorować i stosować przyciski na radiu.
~Fryderyk Potocki
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Byłoby super, ale musiałem w nocy wymienić żarówkę prawego światła mijania (polecam wszystkim trning zawczasu)
~Franko
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ergonomia również w porządku, posiadałem wygodne pół skórzane fotele wygodny na dłuższe trasy.
Peugeot 307 I Hatchback