Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW 2001-2005 (174) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 310 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony p307
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
nie mam zastrzeżeń, wentylacja działa jak huragan(w dobrym tego słowa znaczeniu), może troszkę za głośna, ale wkońcu cały czas nie chodzi na maxa, wkońcu chodzi o to aby szybko osuszyła zaparowane, zamarznięte odmroziła i to się jej udaje znakomicie. Klimatyzacja tylko pomaga i szybciej można uzyskać ten efekt. Ogrzewanie jak wszędzie, silnik musi osiągnąć temp. żeby zaczęła grzać , ale bardzo sprawnie to przebiega. Najlepsza jest możliwość...
~DAVID K-ce
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Przy chłodniejszej temperaturze bez włączenia klimy, parują szyby. Przy climatroniku obieg wew. nie zawsze spałnia swoją funkcję powstrzymując nieprzyjemne zapachy które mimo wszystko dostają się do wnętrza samochodu.
~mephic
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Wszystko okej, do momentu kiedy wlaczy sie tryb ECO na klimie (wersja XS z automatyczna) - nieciekawe zapachy i pomimo, ze jest ekonomiczny auto pali tyle samo a jest goraco. Sama klimatyzacja bardzo wydajna i trzyma temperature.
~the-besciak@tlen.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
mam klime aut., wiec o nic sie nie martwie tylko nastawiam temp. W zimie przy -16 st, po 2 min. wieje juz cieplym. Nie wiem czemu ludzie narzekaja na ogrzewanie. Moze to zalezy od tego czy sie ma auto klime czy nie?
~mikolajczuk@mre.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
nagrzewa sie szybko , klima według mnie mało mało wydajna ,powietrze źle sie rozchodzi, moga zamarznąć Ci ręce ale np.w nogi będzie Ci gorąco.dlaczego nie można jednocześnie zrobić nadmuchu na szybę i na przód tylko na nogi,bez sensu
~P.
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Mocna i trwałą klima. Nie było nigdy problemu z nadmiernym ubytkiem czynnika, czy też zanieczyszczeniami-raz na 1-2 lata czyszczona i uzupełniana. Grzeje się szybko i odparowanie szyb w zimie to kilka chwil.
~jbox@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
W zimie trudno pozbyć się pary z przedniej szyby. Część w ogóle pozostaje zaparowana niezależnie od dystansu jaki pokonamy. Tak jak już napisałem sterowanie jest ulokowane zbyt nisko i jest niewygodne.
~AAA
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Zbyt często włącza sie wentylator, pracuje głośno i po wyłączeniu silnika. Podobno ten typ tak ma, ale i tak pan na parkingu zawsze się zastanawia czemu nie zostawiam samochód z włączonym silnikiem.
~Andrzej
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Nie mam zastrzeżeń, może tylko denerwuje mnie każdorazowe włączanie się klimatyzacji przy uruchamianiu samochodu (klimatronic). Wolałbym ją włączać kiedy ja chce a nie wyłączać bo zmusza mnie do tego automat.
~Marek
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Klimatyzacja automatyczna tego upalnego lata spisywała się świetnie. Stałem w korku na zewnątrz temometr pokazywał 41 stopni a w samochodzie ....... Nie wiem jak będzie w zimie.
Peugeot 307 I Hatchback