Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW 2003-2005 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Siedzenia są stosunkowo nietrwałe (załamują się boczki), odpadają chlapacze z tyłu, przegródki w bagażniku także odpadają, stukająca tylna półka. Poza siedzeniami dało się wszystko naprawić we własnym zakresie. Przy dużych mrozach nie działał kierunkowskaz (nie załączał)
~OLEK
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
nagminnie palą sie żarówki z przodu. reczny zawodzi w zimie. czesto wyłącza mi sie ABS i poduszka powietrzna pasażera ( w zime ) lubi sie tez w zime zawiesic kontrolka ilosci paliwa.
~Borys
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Pomijajac drobne typowe suterki typu sensor klapy bagaznika, cewka zaplonowa czy elementy zawieszenia. Jest bardzo dobrze nigdy mnie nie zwiodl (nie byl unieruchomiony).
~LukLegnica
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
przy wyjsciu z zakretu i szybkim odbiciu kierownicy potrafi sie wlaczyc kierunkowskaz w druga strone, ale to jest wada fabryczna a poza tym nie przeszkadza mi to
~Martini
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Nic się nie zepsuło dotychczas. Z drobiazgów denerwują mnie stuki/trzeszczenie z tapicerki bocznych drzwqi z lewej strony. Nie wiem, czy to nie od zakładanego amatorsko alarmu.
~TwoPac
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Dość często palące się żarówki zarówno z przodu jak i z tyłu (prawy bok). Troszke skrzypią i trzeszczą plastiki w środku.
~jedrulam
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Jak na razie nic poważnego się nie dzieje.
Peugeot 307 I Hatchback