Lista ocen Peugeot 207 (291)

~chmieciu
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Auto mam już prawie 10 lat zatem nie ma co liczyć na cuda. Autko ma bardzo przyjemne i dobrze wykończone wnętrze jak na tą klase i póki co jest niezawodne. Minusem są kolosalnie ciężkie drzwi i drogie części do francuzów. Ogólnie auto godne polecenia jeżeli ktoś nie oczekuje sportowych osiągów i dużej przestrzeni.
~mambo1
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Myślę ,że dla wiecznie narzekających polaków,szukających wad (czasem na siłę) nie znajdzie się auta doskonałego ,ale dla obiektywnych 207-ka jest zadowalająca:)
~Damian K
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Mimo na niską klasę samochodu, uważam iż auto jest godne polecenia. Tanie części, drobne usterki, małe spalanie (po mieście). Nadaje się na pierwsze auto gdyż nie ma potwornej mocy. A krótka skrzynia biegów pozwala na bardzo zwinne i zrywne poruszanie się po mieście. Problemem może być spalanie na autostradzie gdyż samochód osiąga bardzo duże obroty przy ponad 130km/h
~nanowaty
Hatchback 3d 1.6 HDi 90KM 66kW
Jak na biedną wersje wyposażenia to samochód oceniam na 4. Brakuje czasami mocy w wyprzedzaniu ale nadrabia to kulturą pracy silnika i spalaniem :)
~ToMeK
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
...małe zwinne...szybkie...\"\"\"LWIATKO\"\"\" stylistyki nawiązuje do francuskiej elegancji ...posiadam wersje ze sportowym przodem \"\"NICE\"\"...wygląda odjazdowo...
2,3
~zawiedziony 207 (instruktor nauki jazdy)
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
za cenę mojego (ok. 55000 zł) mogę mieć np. forda focusa z podobnym wyposażeniem a jest on autem o klasę wyższym!
~Karolus
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Samochód jest świetny, nie zawodzi, wygodny, ergonomiczny, oszczędny, pojemny. Moim zdaniem wygląda bardzo ładnie. Stosunek cena/jakość idealny. To najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem. Super się prowadzi nawet przy dużyych prędkościach. Bardzo pojemny bak.
~Karolus
~wieści
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Samocód dobry na dojazdy do pracy i zakupy, ekonomiczny pod wzgledem mechanicznym i eksploatacyjnym, jednak na dlugich trasach meczacy.

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~Michał
Hatchback 3d 1.6 HDi 90KM 66kW
Cicho i spokojnie nawet w zimne dni. W porównaniu z VW w ogóle niesłyszalny (Silnik)