Lista ocen Peugeot 207 (291)

~Kostucha
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Posiadam peugeota od 2016 roku, w Pl jestem pierwszym właścicielem, auto przy zakupie miało nieco ponad 60tys km. Coz mogę powiedziec.. to mój pierwszy samochód, po zdaniu prawka. Z początku byłem bardzo zadowolony, wygląd auta mi odpowiadał (w sumie dalej mi się podoba), po lifcie prezentuje się na prawdę dobrze! Piekne światła (szczególnie ledy z tylu) sylwetka nienaganna, wnętrze zadbane, całkiem dobrze wykonane, może poza przyciskami...
~Mati
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Jeszcze nie wiem jak ta współpraca wyjdzie, ale jestem dobrej myśli. Mocy wystarczy, super trzyma w zakrętach (fotele kubełkowe pomagają). Trzeba pilnować oleju. Wersja 3d, więc drzwi trochę ciężkie. Dla osiągów przydałoby się żeby auto było lżejsze. Wygląd kwestia gustu, ale 17'' felgi, czarny lakier i auto robi wrażenie jakby miało na Ciebie skoczyć. Mam LPG po poprzedniku i trzymam kciuki żeby nie było z tym problemów. Przede mną...
~maro
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Duży postęp w porównaniu z 206-ką. Zużycie paliwa dobija, chyba warto dołożyć do HDI
~Carlosik
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Samochodzik ten swietnie się sprawuje. Jest na prawdę w porządku. Duży bak, tani w eksploatacji, dzięki regulacji foteli przednich siedzi się wysoko i komfortowo, dobra widoczność. Bardzo ładnie wygląda.
~Irek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Pojazd prezentuje się bardzo efektownie, zwraca na siebie uwagę, wykończenie dobre, materiały użyte do wykończenia wnetrza tj. tworzywa i tkaniny są dobrej jakości, wszystko jest dopasowane, ergonomiczne, obsługa intuicyjna, wygodne fotele, mocny silnik, brak dotychczas jakichkolwiek usterek.Jestem pod wrażeniem pewno dlatego,że poprzedni samochód był zwykłym bublem.
~GergG
Hatchback 3d 1.6 HDi 109KM 80kW
Silnik dość mocny , zwłaszcza po chiptuningu 130PS 300Nm , spalanie naprawdę miło zaskakuje - średnie oscyluje wokół 5,5 L/100 km. Przy obecnym przebiegu żadnych problemów. ALE zapobiegawczo wymienione sitko w rurce smarowania turbo , rozrząd po 6,5 roku , płyny itp . Olej i filtry zmieniam co ok. 10 tyś lub rok. (Silnik)
~adamk_11
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Świetne autko do miasta i nie tylko. Dwustopniowe wspomaganie świetnie się sprawdza w mieście i na trasie. Autko stosunkowo komfortowe (porównywalnie z 307, którym jeździłem 2 lata). Ogólnie polecam wszystkim tym, którzy potrzebują sympatycznego i taniego w utrzymaniu wozidełka, choć gdybym miał kupować ponownie wybrałbym 1.6 HDI.
2,9
~never ever peugeot 207
Hatchback 5d 1.6 HDi 109KM 80kW
Za całokształt średnia ocena. Nadwozie bez większych uwag, wykończenie przyzwoite, spalanie rewelacyjne. Tyle z pozytywów. Awaryjność silnika bardzo duża, naprawiane było w nim praktycznie wszystko. Sprzęgło, turbina, rozrusznik, problemy z FAP, skrzynia biegów, przepływomierz. Komputer świeci się jak choinka. praktycznie nie było momentu kiedy nie pokazywał jakiegoś błędu.
~arek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Mogłem wybrać silnik 90km, ale było mi szkoda 5000 zł.
Dziennik kosztów dla Peugeot 207
5,6
~Adam.M
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Jestem z autka bardzo zadowolony,idealny do miasta, mógłby być nieco dynamiczniejszy na trasie,Mało pali co jest chyba jego największą zaletą ,jakość wykonania ok.Polecam.