Lista ocen Peugeot 206 (511) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 890 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dziennikarz
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Bardzo przeciętne, w zimie skrzypią plastiki, słychać szumy z zewnątrz przy jeździe powyżej 100 km/h, ale takie usterki ma wiele samochodów nawet o klasę wyżej.
~adi851
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W samochodziku cichutko dosyć jest. Chuczeć zaczyna dopiero przy 110km/h,co jest wynikiem zrozumiałym - przecież nie jest to autko do takich prędkości.Tym się jeździ po mieście.
~Q34
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
przy wiekszych predkosciach brak szumow , naprawde swietnie wygluszone i dobrze sie muzyki slucha, silnik nieco glosny w dieslu ale jest naprawde bardzo dobrze
~travor
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Niestety to mnie najbardziej wkurza w tym aucie. Silnik co prawda dobrze wyciszony, ale szum opływającego powietrza jest dla mnie niedopouszczalny. Dlatego radio dziala non-stop.
~Pedro
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
słabe, szczególnie przy większych prędkościach i obrotach silnika, po ok. 35 000 km zaczęły się stuki plastików, ale to skutki jeżdzenia po naszych polskich drogach
~mg407
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Tylko na niskich obrotach silnik slychac wyraznie. Potem to juz tylko swist... ale nie powietrza - tylko turbo :D Zimowki Pirelli WinterSportContact 185/65/R14 troche glosno sie tocza.
~_De_
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jako że mam wydech zmieniony to troszkę burczy ale nie jest to uciążliwe, poza tym żadne niepokojące odgłosy do moich uszu nie dochodzą (słuch mam wmiare dobry ;))
~Max
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Głośny a jak włączę klimę to przy przyspieszaniu wyje!!! Głośny wentylator wnętrza, już od drugiego biegu bardzo go słychać przy trzecim ma się ochotę opuścić pojazd
~sadi1@wp.pl http://sadi1.prv.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dochodzą do nas niewielkie stuki z ze strony zawieszenia, miły dla ucha warkot silnika na wyższych obrotach ( mamy wrażenie jazdy sportowym samochodem ), poza tym extra.
~gkuczek@tokfm.com.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
chyba przez twarde zawieszenie wszystko słychać - szczególnie na kostce, ale nie jest źle - przy wysokich obrotach słychać silnik, ale to chyba dobrze - znaczy się - ostro pracuje