Lista ocen Peugeot 206 (511) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 890 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z powodu sparciałych uszczelek w kabinie jest hałas jakby szyby były otwarte. W drugą stronę jest tak samo, na zewnątrz dokładnie słychać radio, nawet jeśli nie jest głośno. Zgaduję, że rozmowę prowadzoną w środku również bez problemów słychać w pobliżu.
~LucX
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Tutaj średnio. O ile kwestia opon to jedno to przy szybszej jeździe słychać odgłosy z zewnątrz. Przy otwartym dachu jest lepiej :) Lubią trzeszczeć plastiki w miejscach które ciężko znaleźć. Im niższy profil opony tym gorzej zwłaszcza na naszych drogach.
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
No nie wiem moze slon mi nadepnal na ucho ale nie mam specjalnie zastrzen co do wyciszenia.Jazda z duza predkoscia n.p. powyzej 100km/h i miec otwarte okno to jest cos strasznego nie wytrzymuje to i zamykam okna,wtedy wole ten glosny wentylator.
~seba
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Silnika O.K. ale bardzo slychac szum wiatru i wyboje. Niestety skrzypia plastiki glownie tapicerka na drzwiach co bylo dosc denerwujace. Okropny, tandetny dzwiek zamykanych drzwi - brakuje jeszcze jednej uszczelki stosowanej w wielu markach
~Mobilfun
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
rewelacja az ciezko uwierzyc ze auto segmentu b jest jak ciche jak stoje na swiatlacch czasem zastanawiam sie czy silnik wogole pracuje do 100km/h jest cichutko pozniej glosniej z racji braku 6 biegu ale to wkoncu auto miejskie
~goliat173
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest średnio, jak na klasę B, ale nie ma tragedii. Dużo daje dobre zestopniowanie skrzyni (5 dłuższa niż w mocniejszej Astrze II 1.4 90km, dzięki czemu jazda na ekspresówce jest bardziej komfortowa od auta z segmentu C!)
~jaco4a
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Dźwięk wiatru daje się we znaki dopiero przy wyższych prędkościach (ok. 120 km/h), poniżej jest ok, natomiast dużo zależy od opon czy je będzie słychać, wiadomo im większy bieżnik i im szersza opona tym więcej dB emituje.
~LinekPark
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jest ok. Nie słychać szumu przy typowej jeździe na trasie z przepisową prędkością. Kultura pracy bardzo dobra, lepsza od TDIków traktorowych. Nie wiem, ile czasu był w nim wydech, ale końcówkę zmuszony byłem wymienić.
~użytkownik
Hatchback 5d + 1.4 HDi 70KM 51kW
Opony szumią, ale jeżdżę na wielosezonowych i to słychać. Silnika prawie w ogóle. Zawieszenie nie hałasuje. Peugeot pozytywnie mnie zaskoczył. Denerwowały skrzypiące drzwi, ale usterkę naprawiłem w 5 minut dociągając zamki w drzwiach.
~raiders
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
to chyba najsłabsza strona 206-ki, dość mocno przenosząsię do środka wszelkie nierówności, których na naszych drogach nie brakuje, w porównaniu do corsy C ( taką corsę ma żona wiec moge porównać ) wypada znacznie gorzej