Lista ocen Peugeot 206 Hatchback (495) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 788 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~g.
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Latem nie chlodzi a zima bardzo wolno grzeje, wentylator chlodnicy masakrycznie glosny i wlacza sie podejrzanie czesto, jak stoi sie w korku to zwraca wieksza uwage niz najlepszy tunning.
~Sylwek
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Brak klimy, czyli w lato ciepło, ale w zimę na ogrzewanie nie można narzekać, najlepiej raz do roku wymieniać filtr na wlocie powietrza bo niestety robi się nie miły zapach i szyby szybciej parują.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
No cóż - brak klimy w moim egzemplarzu jest dość uciążliwy, ale poza tym - bez większych zastrzeżeń. Okna szybko odparowywują na maksymalnym nawiewie, ogrzewanie zaczyna działać szybko.
~Vouk
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Bez klimy w lecie bywa nieciekawie, na szczęście mam elektryczne szyby i można się wietrzyć w czasie jazdy bo na nawiew średnio bym liczył. W zimie bardzo szybko się nagrzewa i jest OK.
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Co do wentylacji to faktycznie na drugim biegu wentylatora juz dosc szumi jak jest upal to jest ciezko nie mam klimatyzacji no ale wytrzymuje,a ogrzewanie jest dobre nie zauwazylem jakis wad.
~matyjek@wroclaw.dialog.net.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Efektywny podział nadmuchu powietrza, dobra regulacja i przewietrzanie wnętrza, sprawna klimatyzacja. Prawdą jest zbyt długie oczekiwanie na ciepło podczas dużego mrozu. Ale każde autko ma coś tam...
~Piotr
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
dość szybko się nagrzewa w zimie; lepiej nie wyłączać nadmuchu na przednią szybę (chociaż I bieg), parowanie gwarantowane! Tak samo przy zamknięciu dopływu z zewnątrz (ale to normalne).
~Remas
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Sprawdza się bardzo dobrze, mimo braku klimy ładnie chłodzi a grzeje jeszcze lepiej, poza tym szybko osiąga zadaną temperaturę. Mało, które auto tak szybko mi się nagrzewało.
~NitroGT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto przy mrozach -10'C potrzebuje do przejechania około 4km w mieście, aby nagrzać wnętrze do temperatury ~15'C co jak dla mnie jest bardzo dobrym wynikiem.
~Kieruś
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Do najcieplejszych to nie należy ale co wymagać od malutkiego dieselka długo się nagrzewa ale nie jest w nim zimno za to klima jest bardzo wydajna i nie pochłania dużo paliwa w lato
Peugeot 206 Hatchback