Lista ocen Peugeot 106 II 1.1 i 60KM 44kW 1996-2003 (112)

~Cebulasty
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Samochód oceniam dobrze, jak na pojazd miejski. Poza słabym zabezpieczeniem antykorozyjnym, niskim poziomem bezpieczeństwa i silnikiem który radzie sobie tylko z dwoma osobami na pokładzie, samochód nie posiada innych słabych punktów.
4,1
~BernardP
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Autko zgrabne, zwrotne, idealne do miasta, na dojazd do pracy, lub jako drugie auto w rodzinie. Mało pali. Idealny pojazd dla początkującego kierowcy. Pomimo wieku - ostatnie roczniki to rok 2003 nadal zachwyca nowoczesną stylistyką.
~BZ
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Przez 6 lat i 130 tys. km. auto służyło mi doskonale. Zaraz go odsprzedaję dalszej rodzinie, więc to podsumowanie naszej \"współpracy\". Idealny na miasto, pakowny i stabilny (choć już nie szybki) na trasie. Pewny w prowadzeniu i przyklejony do drogi. Wszędzie się zmieści, a widać w nim wszystko dookoła (i jeszcze niebo, bo jest szyberdach). Niezawodny, bezproblemowy, wierny i dość zadziorny wobec innych wózków. Ma charakter. Świetnie spełnił...
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
dla mnie idealny wozik. Wersja quicksilver, ładny, świetnie porusza się w mieście, wszędzie się zmieści, w środku duży jak na mnie. Najądniejsze miejskie autko na rynku, jak na razie całkiem niezawodne (ale dbam, więc zdziwiłbym się, gdyby było).
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
dla moich celów super wozik: ma parę jak się depnie (60 KM w mieście wystarcza), koleżanki i koledzy mieszczą się, a i tak najczęściej jeżdzę sam lub +1; bagażnik na miasto, nawet na świąteczne zakupy super; dynamiczny, wszędzie się wciśnie; ma nawet charakter z wyglądu (wersja quicksilver, wygląd z pazurem :]). Ale szukałem go ze trzy miesiące i uparłem się na tego, wygoda (szyber, dobre CD), zachowuje sie jak większy, dużo miejsca z...
~Barnaba
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto godne polecenia, małe choć pakowne, zwinne i oszczędne, niskie koszty utrzymania (OC, AC - niskie zainteresowanie złodzieji), mało awaryjne, niewielkie koszty napraw, szeroka dostępnośc części używanych i zamienników
3,8
~MFC
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Autko ładnie się prowadzi, większych usterek nie miałem. Duży wybór części zamiennych lub ze szrotu w dobrej cenie. Pewnie trzyma się trasy, nie pali zbyt wiele, choć przy jego wadze mogłoby palić delikatnie mniej. Rozkładana tylna kanapa daje możliwość powiększenia bagażnika, który ogólnie nie jest z duży. Ogólnie do auta w ciągu 4 lat dołożyłem może z 1,5 tys zł na różne usterki. Polecam, bo za dość małe pieniądze można kupić dość dobre auto...
~kaczik944
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Doskonale male autko w ktorym nie czujesz sie jak w Cinqueceto. Daje spory komfort podrozowania, elastyczny i porywisty silniczek 1.1 ktory przy niewielkiej pomocy ukladu dolotowego, wydechowego i odelzeniu pogonilo kota 115Konnej Corolli SI.
~emes
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Jak na autko miejskie to komfort uzytkowania bardzo wysoki. Przyjemnie się jeździ. Nie pali za duzo. W trasy rzędu 500KM można spokojnie się wybierać. Jakość wykonania, spasowania elementów nie pozostawia wiele do życzenia. wyposażenie mogłoby być lepsze, ale nie narzekam.
~zwierzu(małpa)konto.pl albo gg:2179368 jak ktoś ma pytania :)
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
tanie w utrzymaniu autko do miasta - na dłuższe trasy też ale dla 2 osób i dziecka bo dla wiekszej ilości nie ma po prostu miejsca :)