Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zegarmistrz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Kierowca i pasażer mają bardzo dużo miejsca. Na tylnej kanapie jest go zauważalnie mniej ale bez jakiegoś szczególnego dyskomfortu, tym bardziej że jest ona dobrze wyprofilowana i nie siedzi się tam "za karę" tym niemniej konkurencja oferuje więcej. Dla mnie jednak to nie jest najistotniejsze kryterium. Bagażnik jest ustawny ale takze niezbyt wielki. Przydaje się duży schowek pod podłogą który przy otwarciu do połowy może służyć np....
~Simon
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOFLEX 140KM 103kW
Miejsca wystarczająco, auto jest jednak dość wąskie. przy dwóch fotelikach z tyłu pośrodku nie zmieści się nawet średniej wielkości pies. Bagażnik duży i pojemny, ale raczej na małe torby jeżeli chcemy wykorzystać go do max. Wielki minus - jest płytki. Standardowa walizka nie wejdzie na wysokość, tak żeby zamknąć roletę....to pomyłka bo walizki na leżąca wejdą 2. Utrudnia to życie przy częstych wyjazdach.
~Nopler
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
To jest zagadka, którą chyba tylko opel potrafi rozwiązać. Z zewnątrz samochód jest prawdziwym mobby dickiem, w środku miejsca nie jest więcej niż w Octavii. Ponownie podkreślę genialne siedzenia - za to motoryzacyjny nobel.
~Dariusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Przestrzeni mi nie brakuje. Jeżdżę tylko z żoną, nie wożę pasażerów. Chociaż nawet jak miałem to było zadowoleni z ilości miejsca. Bagażnik również w zupełności nam wystarcza (nie wozimy cebuli na targ).
~florek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Z przodu ok, ale z tyłu mało miejsca na nogi przy odsuniętym fotelu z przodu jak na tę klasę
~Piotr
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
bardzo dużo miejsca,ale np.fotel pasażera no powinien być przy tej klasie auta regulpowany elektrycznie
~PawełT
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Zresztą sugerowałem się też testem na autocentrum
~marian
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
mam 172cm tazke jak dla mnie ok. Ale nie jest super przestronna.
~Piotrek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Po odsunięciu fotela (186 cm wzrostu) z tyłu mało miejsca, jak w kompakcie.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting
11,5