Ocena kierowcy - Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting

PawełT, 8 lat temu
Silnik 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Rok produkcji 2015
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW od 2015 - Oceń swoje auto
Inne : Jakość wykonania - jak w samochodach z wyższej półki
Znakomity samochód! Jestem zszokowany tak niską oceną na Auto Centrum! Nie wiem z czego to wynika... Tego, że jest to niezwykle popularny samochód? Nie wiem, ale wróćmy do oceny. Przyznam szczerze, że rozważałem Insignię sprzed liftingu i podjechałem zobaczyć jak to wygląda. Akurat panowie nie mieli na stanie modelu który rozważałem więc dostałem do jazdy próbnej ten nowszy już po liftingu. Naprawdę mi się bardzo spodobał! Wyciszenie, jakość wykonania, komfort jazdy na znakomitym poziomie(Avensis w każdym z tych aspektów się chowa!). Po jakimś czasie wróciłe obejrzeć wersję sprzed liftingu i... nie przypadł mi aż tak do gustu. Wciąż zdecydowanie lepiej niż Avensis ale nie to co ten nowszy model. Z żoną zdecydowaliśmy się by brakującą kwotę pokryć kredytem i oto jest! Jak na tą chwilę jestem MOCNO ZADOWOLONY. Samochód zakupiony z przebiegiem 4992 km obecnie 15500. Spalanie niskie, mocny silnik i komfort, dużo miejsca (sugerowałem się m.in. testem na autocentrum).Czego chcieć więcej?
Mocny, oszczędny i dobrze wyciszony
Precyzyjna
Bardzo komfortowy zwłaszcza z flexride. Świetny na autostrady, stabilny na zakrętach
Bez problemu. Jak większosć samochodów w klasie
Wszysko pod ręką, łatwe w obsłudze.
Bardzo wydajne
Dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Zresztą sugerowałem się też testem na autocentrum
Baaardzo cichy zwłąszcza w porównaniu do poprzedniej generacji.
Niskie spalanie, brak usterek
Jak na tą cene samochód rewelacyjny.
nie było żadnych
nie było żadnych