Lista ocen Opel Astra G (98)

2,6
~G
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Auto jest już stare i zużyte jak dziurawe skarpety poznańskiego studenta, nawet nie wiem ile ma przebiegu, bo zajeżdżam w nim już co najmniej 3-ci silnik i straciłem rachubę. Radzi sobie jako auto na trasy. Jest dość mały jak na kombi, mieści się prawie wszędzie, Ale nie mieści w środku wszystkiego, co czasem potrzebuję przewieźć. Psuje się- to fakt, dość często i grubo, ale za to mało pali ;) Ogólnie jakbym miał go kupić znowu...to bym wolał...
~Świetlik
Sedan 1.7 DTI 75KM 55kW
Jak na auto w takim wieku sprawuje się świetnie. Ma swoje mankamenty, ale jeszcze chyba nie powstało auto idealne. Dość pakowne jak na swoje wymiary. Silnik bardzo ekonomiczny (jak do tej pory nie udało mi się osiągnąć spalania powyżej 6l)
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Astra G z silnikiem 1.7 dti jest samochodem przeciętnym w pełni tego słowa znaczeniu. Nie jest to ani powód dumy, ani do wstydu. Nie wzbudza żadnych emocji zarówno pod względem stylistycznym jak i wrażeń z jazdy. Typowy wół, który przeniesie Cie z punktu A do punktu B za rozsądne pieniądze. Jak go sprzedasz nie będzie Ci przykro, ale też nigdy złego słowa na niego nie powiesz.
4,1
~Ernest
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
znakomity stosunek ceny/jakości. Polecam do polskiej rodziny poszukującej samochodu taniego w utrzymaniu i niezawodnego
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Musze dac ocene doskonale, choc waham sie czy nie powinna ona byc zarezerwowana dla aut z wyzszej polki. jednak zaznaczam ze oceniamy Astre ktora jest kompaktem nizszej klasy sredniej i uwazam ze za caloksztalt wykonania i ekspaltacj to auto zasluguje na to zeby byc niego zadowolonym.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Po prostu : fajnie prezentujący się czterokołowiec z ustawnym, 380 litrowym, bagażnikiem, twardym zawieszeniem i silnikiem dla spokojnych ludzi, ale za to spalającym średnio niecałe 5 litrów na 100 km.
4,1
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Jeździłem wieloma samochodami. Zaczynałem od maluch, potem 125 p, audi 80 i tak dalej. Jeździłem też kilkoma autami służbowymi, nawet mercedesem s klasy. Astra II to samochód przyzwoity. Bez większych wad i słabości. Jeśli zawieszenie jest mało komfortowe, to za to samochód doskonale się prowadzi, coś za coś. Wykończenie jest dobre, nie ustępuje samochodom nowym. Samochód wytrzymały i tani w eksploatacji.
~monsior1
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Dotychczas jeździłem samochodami w benzynie. Przesiadka do astry 1,7 DTI 75 km była całkiem przyjemna chociaż po czasie brakuje mocy. Do 2 tyś obrotów odczuwalna turbodziura potem silnik się rozkręca. Z 3 osobami na pokładzie i załadowanym bagażniku wskazówka dotknęła 200 na liczniku ale elastyczność powyżej 100 km/h określam na mierną. (Silnik)
~KLP
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Świetne auto za trochę ponad 16 tys świetnie wyposażone, Nagłośnienie bose klima lusterka ogrzewane i w prądzie szyby przednie także w prądzie konsola w imitacji drewna regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach itd. Autko dla przeciętnej polskiej rodziny jaki i dla studenta bo utrzymanie auta naprawdę wiele nie kosztuje. I przedewszystkim fajna bryła nadwozia Ciekawa stylistycznie która nigdy sie nie zestażeje auto prawie ma 9 lat październik...
3,3
~Jacek445
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Auto bardzo dobre, ale do czasu. Super dynamika, spalanie tak niskie, że ciężko w to uwierzyć, ale to silniki Isuzu a nie Opla i w związku z tym ok 160tyś km zaczyna się cyrk. Wadą tych silników jest to pęka w nich głowica (przez mikropęknięcia albo przez rozszczelnienie) i koszt takiej naprawy to oczywiście połowa kosztu samego samochodu.Jeśli jeszcze przy tym wygięte zostanie jakieś koło zębate to też ciężko takie dobrać bo standardowe z...