Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
ogrzewanie bez zarzutu, klima -ok, jedynie kłopot pojawia się jak pada deszcz, parują boczne szyby - kto ma klimę poradzi sobie z kłopotem szybko, kto nie ma musi wiatraczek włączyć na IV :), a co do wiatraczka - na maksymalnym zakresie powoduje spore wibracje w dolnej części deski rozdzielczej - być może mam wersję dla samotnych pań ....... :)
~albercik
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
nie mam zastrzeżeń, nawiew całkiem niezły, przy włączonej klimie dodatkowa opcja " turbo " wtedy trzeba uważać bo fryzura będzie w nieładzie :) , mała uwaga - jesli pada deszcz paruja dośc szybko szyby i wówczas trzeba zakres nawiewu zwiększać nawet do III ( chodzi o tylne szyby )
~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
szybko się nagrzewa w zimie dzięki czemu odmrożenie przedniej szyby idzie dość sprawnie, w lecie manualna klima daje radę. Fajna sprawa: nawiewy na nogi dla osób siedzących z tyłu (schowane pod przednimi fotelami, przydatne w zimie).
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
ogrzewanie dla mnie rewelacja , cieplutko jak w uchu przy -5 C dosłownie po kilku minutach , wentylacja super ale tylko w przedniej części kabiny, parują szyby w części tylnej, klima ręczna ale bez zarzutu
~ja
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
koniczna klima bo bez niej w oplu w lato jest masakrycznie , jeździłem bez klimy bo miałem sprężarke niesprawną , tragedia - cały czas leci letnie powietrze !!!
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
paruja szyby jak cholera , klimatyzacja załatwia sprawę ale tak być nie powinno, wymieniłem filtr przeciwpyłkowy ale nic to nie dało , nadal parują !!!, ogrzewanie ok
~gitaRRa
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
2 x w ruku zmienić filtr kabiny - koniecznie. Problem z aut. klimą i wiatraki siadają.
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
nadmuchy i ogrzewanie- nic dodać nic ująć, dla mnie rewelka
~piotr
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
auto z klimą mechaniczną jest o wiele lepsz niż w escorcie
~ratajczyklukasz@poczta.fm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
jak to zwykle w oplu troche trwa walka z parą
Opel Astra G Kombi