Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
przestrzeń dla kierowcy ok - uwaga jednak jest do zakresu regulacji fotela kierowcy - niewiele ona daje, właściwą pozycję zająłem po wielu powtarzanych przez kilka dni próbach tak z fotelem jak z regulacją połozenia kierownicy - tu mały minusik, a kolejny minus za przestrzeń na nogi dla pasażerów z tyłu- zbyt mało miejsca .
~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
z przodu wystarczająco, w tyłu nieco gorzej, podobno w kombi jest mniej miejsca na tylnej kanapie niż w hatchbacku. Ale i tak jest ok. Bagażnik jak dla mnie (rodzina 2+2) na wózek, zakupy itp - rewelacja, nie za duży nie za mały - w sam raz.
~albercik
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
bez rewelacji, z przodu w zasadzie ok, ale przy dłuższej podróży z tyłu kłopot z nogami będa miały wyższe osoby , miejsca na bagaż bardzo duzo , mam wersję kombi
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
przód dość sporo miejsca, tył -dorosłe wysokie osoby na dłuższą trase max 2 , i też będą narzekać małomiejsca na nogi , przestrzeń bagazowa ok - kombi więc nie ma kłopotu
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
chciałoby się więcej miejsca ale to przeciez kompakt, mam kombi więc z bagażem jest ok ale więcej przestrzeni przydałoby się pomiędzy kierowcą a pasażerem
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
bardzo swobodnie, osoby pod 1,90m nie powinny czuć dyskomfortu jazdy nawet na tylnej kanapie.
~jacki
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
z przodu super, a z tyłu chłopcy / po 187 cm/ w czasie wyjazdu na urlop narzekali
~gitaRRa
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
OK. Z tyłu wiozę dzieciaka i nie ma uwag:-)
~autkom
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
jak na tę klasę wszystko w porządku
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
8,9
~piotr
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
nie jesteśmy z rodziną wysocy
Opel Astra G Kombi