Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~albercik
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
zasadniczo wszystko pod ręką, aczkolwiek nie "lezy" mi dzwignia kierunkowskazów która pracuje z lekkim oporem ( być może to moje subiektywne odczucie ), nie bardzo pasuje mi także spsób rozwiązania trybu pracy wycieraczek, stopniowanie prędkości bardzo ospałe
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wkurzają mnie włączniki halogenów i światła przeciwmgielnego - trzeba ich szukać i odrywać uwagę od drogi - tu minus !!! kolejny minus to fotele , to wielka porażka , pomimo regulacji w dwóch płaszczyznach krzyz boli po 100 km !!!
~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko pod ręką, intuicyjna obsługa, proste ale praktyczne wnętrze. Materiał na desce dość przyjemny w dotyku i dla oka w przeciwieństwie do nowszych wersji gdzie króluje plastic-fantastic.
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko na swoim miejscu, przesiadając się do kolejnych opli miałem wszystko tam gdzie powinienem mieć, dla osób dla których opel jest obcy, daję im dwa dni na naukę, więcej im nie potrzeba.
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko na miejscu i pod reką, nie podoba mi się tylko brak "półeczki pod dzwignią ręcznego , ta która jest to tak jakby jej nie było ,
~ja
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
umiejscowienie włączników halogenów i światła przeciwmgielnego to porażka trzeba oderwać wzrok od jezdni :(
~ja
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
bez zastrzeżeń, z wyjątkiem świateł przeciwmgielnych, ich włączanie podczas jazdy jest niebezpieczne
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko w zasięgu reki, czytelne zegary według maksymy - "ordnung muB zein" :)
~autkom
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Trochę niewygodny fotel, bardzo brudzi się rygiel klapy bagażnika
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
8,9
~gitaRRa
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Po kombi więcej się spodziewałem, ale ujdzie.
Opel Astra G Kombi