Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radhob
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Minimalne spalanie na odcinku od uruchomienia silnika do jego wyłączenia na mecie na odcinku 75 km między centrum Łodzi a miastem w powiecie piotrkowskim wyniosło 4,5 ltr z powrotem do 4.7. Jazda spokojna z hamowaniem silnikiem gdzie się tylko da. Rozpędzanie łagodne i utrzymywane bardzo łagodnie wciśniętym pedałem gazu. Prędkość podróżna również łagodnie utzymywana bardzo delikatnym traktowaniem gazu. Każdy dłuższy odcinek wymagający redukcji...
~Mieszko
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z Astry. Na trasie przy 90 km/h (nie autostrada) spokojnie można zejść poniżej 7miu litrów. Bardzo często wychodzi mi około 6,9 litra / 100km w gazie. W mieście (Warszawa) pali nieco więcej tak 8-8,5 litra, jednak jeżdżę dość dynamicznie. Gdyby jeździła tylko żona myślę, że spoojnie poniżej 8miu w mieście by się zmieściła.
~Cesc93
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Samochód jak najbardziej tani w utrzymaniu. Części w bardzo przystępnych cenach, łatwo dostępne, no i te spalanie, po prostu bajka. W trasie potrafi zejść nawet poniżej 5 litrów.
~Arek123
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Najlepszy samochód jaki miałem, 600 zł / rak przeglądy + normalne wymiany tarcze/klocki i inne taki drobiazgi
~jedreek
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Tanie w naprawach i eksploatacji.
Opel Astra G Kombi